Batum yolcusu

Kodla Büyü
Tercümanlık bir durum olmuyor ordaki çoğu kişi Türkçe biliyor zaten. Biz genelde benzin almak için gidiyoz. Malum benzin orda 2.3 lira farklı ve şirin bir yer.

hocam 2-3 hafta önce gittim rehbersiz gezdik biçok ayrıntıyı kaçırdık o yüzden rehbersiz gezmenizi kesinlikle tavsiye etmem
benzin ve sigara haricinde herşeyin fiyatı Türkiyeyle aynı , ucuza alışveriş yapacam diye ümitlenme , ayrıca esnaf ne türkçe ne ingilizce hiçbişe bilmiyor ve çok kabalar
akşamleyin sahildeki parkta ışıklı gösteri oluyor onu kaçırma
onun dışında o kadar güzel mekanların yanında o kadar pejmurde olanları varki çok ama çok şaşıracaksın :)

hocam ben artvin yusufeli de görev yapıyorum burda batuma gidecem yada gittim diyen birine sinsi sinsi gülüyorlar heleki orda konakladıysan :mrgreen:

hocam beni babam gürcü onunla gittik biz o yüzden çok rahat etmiştik. pazarda filan alışveriş yaptık ama siz bilirsiniz. erkeklerin aklına hemen farklı şeyler geliyor ama neyse... bence kabuleti'ye de gidin. çok güzel bir yer bence batumdan daha güzel.

missilver' Alıntı:
hocam beni babam gürcü onunla gittik biz o yüzden çok rahat etmiştik. pazarda filan alışveriş yaptık ama siz bilirsiniz. erkeklerin aklına hemen farklı şeyler geliyor ama neyse... bence kabuleti'ye de gidin. çok güzel bir yer bence batumdan daha güzel.

kabuleti yakın mı batuma oraya da pasaportsuz giriş yapabiliyormuyuz

hocam yazarken yanlış yazmışım kobuleti olacak doğrusu. batumdan sonra 35-40 dk filan sürüyor. kumsalı filan çok güzel. tatile giden çok oluyor artvinden oraya... bu arada pasaporta gerek yok batumla aynı yani

Geri