banka asya'da panik haberi

Kodla Büyü
Bankasya'dan kredi kullanan ne yapacak şimdi?

Araba özellikle de KONUT kredisi kullananlara Allah yardım etsin.

Banka, kredileri erken çağırmaya başlayabilir.

Bu ne demek? Anlatmak istemiyorum. Yazık!

atv sabah ahaber den alıntıyı görünce okuma gereği bile duymadım. melesem hükümeti kötülemek yada cemaati övmek değil. ama böyle kritik dönemlerde kritik konularda fanatik basını(nam-ı diğer yandaş) okuyup izleyip beyninizi teslim etmeseniz diyorum. bizde tarafsız yayın yapan gazete medya organı yok diyeceksiniz, evet doğru, fakat sadece atv nin haberiyle yada zaman'ın haberiyle olaylara bakmasanız keşke. daha düne kadar kol kola gezenler şimdi kanlı bıçaklı. ne denli çıkar amaçlı ve samimiyetsiz olduklarını görüyoruz şimdi. şöyle bir ortamda cemaatin de hükümetin de savunulacak hiçbir şeyi yok. daha düne kadar yere göğe sığmayan baş tacı edilen savcı şimdi hain ilan ediliyor. hükümetin de ne derece kendine müslüman olduğunu gördük bu vesileyle. Bizim üçüncü sınıf basınımızın haberlerini hemen olduğu gibi kabullenmeyin rica ediyorum.

Not1: ben bu hükümete iki dönem oy vermiş bir insan olarak yazıyorum bunları. Yanlışa yanlış demeyi bildiğimi düşünüyorum. Size de tavsiyem gözünüz kapalı gitmeyin kimsenin peşinden.
Not2: Ucuz siyasi tartışmalara girmeye hiç niyetim yok, kimseyi kırmadan kızdırmadan düşündüklerimi ifade etmeye çalıştım. Konuya yorum yazmaya devam etmeyeceğim Akp yada cemaat fanatikleri hemen saldırmasın.

Geri