Bana bir yabancı dizi önerin!

Kodla Büyü
The Flash acaip sürükleyici aksiyon :+1:
Son bölümleri dehşet
Diziyi izlerken Flash programının anlamını öğrenmiş oldum :D

The Last Ship kimse yazmamış hayret .. Bence çok sürükleyici. Konusu Dünya üzerinde yayılan bir virüs ve virüse çözüm bulmaya çalışan hayatta kalmış son mürettebattan oluşan bir savaş gemisi. Konusu klişe gibi görünse de bir iki bölüm seyrettikten sonra müdavimi olabilirsiniz.

Diziler beni sıkıyor artık. Yukarıda adı geçen dizilerin neredeyse hepsini izledim. Senaryo sıkıntısı yaşıyorlar. Asıl konuyu devam ettiremediklerinde yan yollara sapıyorlar ve bu da dizinin kalitesini aşağıya çekiyor. Flash Forward 10 bölüm olmasına rağmen onda bile sıkıntı hemen belli oldu. Kötünün iyisi Person of Interest ve Fringe bana göre...

İngilizcemizi geliştirmek için anlaşılır olanlar hangileri özellikle?

kafkas' Alıntı:
neverjealous' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
Eskilerden FLASH FORWARD :++:

10 bölüm sürdü sonra izlenilmediği için yayından kaldırıldı.

Bütün dizileri takip eden filmlerin hepsini izleyen biri olarak tek geçerim. Zevk meselesi tabi :+1:

Ve hala o olaylarin sebebini merak ediyorum hocam :+1:

Valla hocam o kadar dizi izledim. Zevk meselesi tabi ama bu kadar sürüklenmedim ben :eek:

10 numara diziydi ama o dönem senaristlerin az ücret alması gibi bi nedenle ara verip bitirmişlerdi.. rahat 5 sezon giderdi o dizi

Hem başlığı takip etmek, hem de izlediğim diziyi önermek için yazıyorum.

Bir Terminator hastası olarak, "Terminator: The Sarah Connor Chronicles"
Eski bir dizi ve konu malum. Ancak efektler için izlediğimi belirtmeliyim.

fringe i izlemeni tavsiye ederim benim en beğendiğim dizi olmuştur. 2. sezonun ortalarından sonra daha heycanlı oluyor

aydınDr' Alıntı:
The wire gelmis geçmiş en güzel dizi olduğunu söyleyenler oldu ama tam olarak izleyici yorumlarını bilmiyorum
Var mi bu diziyi yorumlayabilicek

zevk meselesidir bu dizi olayları.eğer hayatın içinden bir dizi olsun isterseniz kesinlikle seyredin.Benim dizi listemde ilk sırada the wire ve six feet under vardır.karakterleri öyle güzel yorumlamışlar ki adeta dizinin içinde sizde rol alıyorsunuz. özellikle six feet underın bazı bölümlerinde hüngür hüngür ağladığım olmuştur :cry: söyleyince bile duygulandım bak şimdi...tabi birde breaking bad vardır ayrı bir köşemde.

kimse yazmamış söyleyeyim. (bu yazdıklarım bu sene başlayanlar yani tek sezon)
1. Marco Polo (bu seneki 2 favori dizimden biri özellikle müzikleri muazzam izledikten sonra dua edeceksindir.)
2. Daredevil (Marco Polo ile Netflix in yapımı iki dizide de yeni sezonu bekliyorum. bu ara bunlar 10 bölüm maalesef)
3. Gotham (Günümüz bakış açısıyla batman in çocukluğu diyebilirim)
katılıyorum gothama güzel bir dizi izlemenizi tavsiye ederim

la casa de papel
Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.
indir.jpg
1_4UZsBXwnmc-uXIr3yTwktg.jpeg

Fringe tek geçerim..Oyunculuk konusunda profesör ders veriyor..Hemen başla hocam,bağımlılık yapar,paralel evrenler ile kafayı kırarsın ama çok zevkli ve en azından sonu var ve çözümleniyor,ortada bırakmıyor seyirciyi...

zlediğim diziler hatırladığım kadarıyla
Prison Break izlediğim ilk yabancı dizi muhteşemdi
LOST güzel bir dizi
la case de papel tavsiye edilir
heroes ve vikings güzeldi
şuan breaking bad izliyorum
ayrıca dark öneririm çok güzel bir dizi
11.22.63 dizisi tek sezonluk güzel bir dizi tarihi bir dizi
westworld harika dizi ama daha ilk sezon yayınlandı. şimdilik hatırladıklarım bunlar

Geri