BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
taner hocaya laf söylemeyin şimdi, o bırakmıyoduki excel bırakıyodu öğrencileri.
notları excele giriyodu excel geçirirse geçiriyodu.. :)

telefonu satacaksa internetten açık artırmasından yanayayım
gören olursa söylesin lütfen
tomarzalı haksızmıyım :lol:

:+1: :+1: ardesenli haklısın ben alırım sıırf o muzik için o teli :D :D

taner hocanın teliyle benim tel aynı marka. hatta öyle garipki taner hocayla melodilerimizde hep aynı olurdu. istisnasız her hafta taner hocanın teli çalardı derste ve ben hep irkilirdim telin sesini açık bıraktım diye. :d

ya arkadaşlar daha öncede sordummu bilmiorum ama taner hocadan bahsettiğinizi görünce aklıma geldi taner hocanın bir sürü videosu vardı bize derslerde izlettiği
durmadan adresler verirdi kimya bölümündenmiydi neydi bunlardan çalışabilirsiniz derdi ben zamanında yazmamışım o adresleri hiç bi yere bilen hatırlayan varsa lütfen yazsın

Sağolun arkadaşlar güldürdünüz gene beni. Ben de bi anımı paylaşayım.
Sene 99 ve 2. dönemimiz. Excel'den Taner hoca'nın ilk ve son! uygulama sınavındayız. Nasıl yapacaz diye bir kısmımız endişeliyiz, panik haldeyiz. Sınavını bitiren çıktısını, Recep'in(kendisi hala orda mı bilmem) oturduğu ara bölümdeki yazıcıya gönderiyordu ama ne gönderme. Sınıf ahalisi yazdır komutuna bilmem kaç kere basınca yazıcı durmak bilmemişti. Ama biz o konuyu daha öğrenmemiştik?!
Neyse Taner hocamızı 4 yıl boyunca sadece ilk yıl o sinavda gerçekten çıldırtmıştık. Diğer sınavlarımız da hep test oldu nedense 8)

bote_sevinc' Alıntı:
ya arkadaşlar daha öncede sordummu bilmiorum ama taner hocadan bahsettiğinizi görünce aklıma geldi taner hocanın bir sürü videosu vardı bize derslerde izlettiği
durmadan adresler verirdi kimya bölümündenmiydi neydi bunlardan çalışabilirsiniz derdi ben zamanında yazmamışım o adresleri hiç bi yere bilen hatırlayan varsa lütfen yazsın

hocanın sitesinde yayınlanıyor videolar isteyene http://w3.balikesir.edu.tr/~taner/ bu arada ben de bote 3 üm işletimden bütteyim :? bana kolay gele :?

herkese slmlaı bende taze taze ikinci öğretim 2008 mezunuyum. Serapcım sen geçen yıldan beri üyeymişsin :) okuyunca garip oldum ve şimdi mezunuz sanırım hala alışamadım :(

bote05' Alıntı:
herkese slmlaı bende taze taze ikinci öğretim 2008 mezunuyum. Serapcım sen geçen yıldan beri üyeymişsin :) okuyunca garip oldum ve şimdi mezunuz sanırım hala alışamadım :(

bote05 ismini yazarsan memnun olurum :)

Geri