Balayı için uygun otel arıyorum yardım!

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar temmuzda düğünüm olacak inşallah, eşim tesettürlü bu yüzden uygun otel bulmak sıkıntılı hemde çok pahalı. Sizlerin bildiği uygun fiyata güzel bir otel varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.. birinci önceliğim içanadolu bölgesinde(kayseriye yakın olduğu için) başka bölgelerde termal, deniz yada doğa otelleride olabilir..

kaybil' Alıntı:
Arkadaşlar temmuzda düğünüm olacak inşallah, eşim tesettürlü bu yüzden uygun otel bulmak sıkıntılı hemde çok pahalı. Sizlerin bildiği uygun fiyata güzel bir otel varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.. birinci önceliğim içanadolu bölgesinde(kayseriye yakın olduğu için) başka bölgelerde termal, deniz yada doğa otelleride olabilir..
kayserılı msn :lol:

Hocam sizin gibi bende kapalı eşimle gidebileceğim otel aramıştım ancak otellerden vazgeçtim. Özel havuzlu havuzu dışardan görünmeyen villalar mevcut. Aydın da kapalı özel termal havuzlu villalar var orası uygun olabilir. Fiyatları da haftalık 1500 / 2000 tl arasında

Selge Beach Resort & Spa, Ultra herşey Dahil, Hizmet Güzel di, şimdi nasıl bilmiyorum ama öneririm.... Side, Kızılağaç mevkii idi sanırım

xendane' Alıntı:
Hocam sizin gibi bende kapalı eşimle gidebileceğim otel aramıştım ancak otellerden vazgeçtim. Özel havuzlu havuzu dışardan görünmeyen villalar mevcut. Aydın da kapalı özel termal havuzlu villalar var orası uygun olabilir. Fiyatları da haftalık 1500 / 2000 tl arasında

hocam yakın olsa hiç düşünmeyeceğim geniş bi zamnda ilk düşüneceğim yerlerden bitanesi, en fazla 4 gün sürecek iki günüm yolda geçsin istemiyorum yinede teşekkürler hocam

exelsior' Alıntı:
Selge Beach Resort & Spa, Ultra herşey Dahil, Hizmet Güzel di, şimdi nasıl bilmiyorum ama öneririm.... Side, Kızılağaç mevkii idi sanırım
baktım fiyat uygun ama eşim kapalı olduğu için otel uygun değil, ilgilendiğin için sağol sağol hocam

tesettürlülere uygun otellerin özellikleri nasıl oluyor onu bi öğrensek yardımcı oluruz belki?

heç valla bu nedir yaw eşim kapalı :) muhabbeti yaw kardeşim iş dışarıdaki kapalılıkta değil ZİHNİYETTE bitiyor

Mr.Spermata' Alıntı:
tesettürlülere uygun otellerin özellikleri nasıl oluyor onu bi öğrensek yardımcı oluruz belki?

hocam bayan erkek havuzları ayrı oluyor vs.

neyzen44' Alıntı:
heç valla bu nedir yaw eşim kapalı :) muhabbeti yaw kardeşim iş dışarıdaki kapalılıkta değil ZİHNİYETTE bitiyor

arkadaşım benim eşim erkeklerin olduğu bir havuza girmez bende istemem zaten ama isteyen girermiş banane kim nasıl istiyorsa yapsın bende böyle istiyorum benim kimseye bi lafım yok ama seni rahatsız eden zihniyet nasıl bir zihniyet onu anlamıyorum.. her neyse tartışmaya gerek bile yok

ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum göremede bi otel buldum çokda hoşuma gitti rezervasyon yaptırdım kafa rahatladı :)

Geri