Bakan Dinçer: Öğetmenleri incitecek tek bir laf etmedim

Kodla Büyü
sonsuzartibir' Alıntı:
Öğretmenler Özeleştiriyi unutmuş kusura bakmayın arkadaşlar ama bu bakan halk gibi konuşuyor birazda siz aynaya bakın ve biraz özeleştiri yapın.
Benim eşim asgari ücretle çalışıyor kimi zaman görüşemiyoruz bile neyse uzun uzun yazardım ama anlamak istemezsiniz.
bütün öğretmenler pürü pak değil yeter artık Bakanı çoğu hususta haklı buluyorum.
Eşinin asgari ücretle çalışmasının sebebide mi öğretmen? kimi zaman görüşememenizin sebebide mi öğretmen? sen ya ne konuştuğunu bilmiyosun ya da bile bile burda saçmalıyorsun. özel hayatınızdan kime ne? Amacını söyle, çıkar ağzındaki baklayı.

sonsuzartibir' Alıntı:
Öğretmenler Özeleştiriyi unutmuş kusura bakmayın arkadaşlar ama bu bakan halk gibi konuşuyor birazda siz aynaya bakın ve biraz özeleştiri yapın.
Benim eşim asgari ücretle çalışıyor kimi zaman görüşemiyoruz bile neyse uzun uzun yazardım ama anlamak istemezsiniz.
bütün öğretmenler pürü pak değil yeter artık Bakanı çoğu hususta haklı buluyorum.

arkadaşım hiç merak etme senin gibi şakşakçılardan bissürü var ve sizin gibiler yüzünden adamlar her türlü saçmalığı yapmaya cesaret ediyorlar.Yarın öbür gün kadromuzu iptal edip tamamızı ücretli hale getirdiklerinde sen ve senin gibiler çok mutlu olacaksınız.Ne de olsa epi topu bi asgari ücrete çalışacaz,umarım o gün gelirde zil takar oynarsın!

Bu adam bizim dünyadaki sabrımızı sınamak için gönderilmiş bir vesilke bence. İbret almalıyız :p

sonsuzartibir' Alıntı:

bakanı haklı buluyomuş..
işte bu kafadan ne beklersin..
bakan bunların suratına tükürse, çok şükür yağmur yağıyor der bunlar..
bt dersinin kadırılmasını mı haklı buluyorsun?
5 yaşındaki çocukları 7 yaşındakilerle aynı sınıfa doldurmayı mı haklı buluyorsun..
işletmeci bir bakanın öğretmenlere ahkam kesmesini mi haklı buluyosun..

sonsuzartibir' Alıntı:
Ben de siz ve sizin gibileri gördükçe bakana hak veriyorum! Ama olan bize oluyo ne yazık ki...

neden öğretmen özeleştiri yapıyor da, doktorlar, askerler, polisler özeleştiri yapmıyor?
neden bakanlar özeleştiri yapmıyor?
neden öğretmen düşmanları özeleştiri yapmıyor?
ses kesildi sonsuz artıbirden..
galiba sonsuza ulaştı..

Geri