Bakanımız YIKIN dedi.

Kodla Büyü

filiz

Aktif Üye
Mesajlar
93
Hafta sonu evim şahane diye bir programda bir okulu yeniden yaptılar. (gümüşdere ilköğretim diye)
Birde bilgisayar sınıfı yapmışlar.
Bakanımız ziyarete geldi. Gezdi okulu. Bilgisayar lab. geldiklerinde öğrenciler sözde şaka yaptı. Burada biz top oynuyorduk, mimar bilgisayar sınıfı yaptı diye.
Peki bakanın cevabı ne oldu dersiniz. Haydi tahmin edin.
"YIKIN O ZAMAN" dedi.

Hani dşarda oynarsınız, bakın ne güzel bilgisayarlarınız oldu gibi çeşit çeşit cevap verilebilecekken aynen bunu dedi.
Eşim gülmekten yıkıldı. Adamın size bakışı işte bu dedi.
 
hocam siz yanlış anlamışsınız orda tünel yapılmış onu yıkın dedi bilgisayar sınıfıyla alakası yok şaka oldığunu bildiği için ortamı germenin anlam yok.
 
okul binasından önce o okulun olduğu yerde top oynasalarmış okulu yıkacak yani. hemen okulun girişinde bir ahır yapsaydı bari baş köşeyede kimi koyarsınız bilmem artık. :D
 
hidayet38' Alıntı:
hocam siz yanlış anlamışsınız orda tünel yapılmış onu yıkın dedi bilgisayar sınıfıyla alakası yok şaka oldığunu bildiği için ortamı germenin anlam yok.


yok hocam ortam germekle hiç ilgim olmaz. Kesinlikle öyle düşünmeyin.
Öğrenciler şaka yaptı sözde. Biz burada top oynuyorduk dedikler. Onun üzerinde yıkın dedi. Hatta spiker aman öğrencilere kıyamadı bakanımız filan diye bayağı gülüştüler.
 
23 nisanda basbakan koltuguna oturan cocuga da sakayla disarda gorusuruz seninle dedi. (cocuk begendigi bakanlar arasinda bizim bakani soylemeyince)

Cocuk da sen bakansin, ben basbakan, ciddiyet olsun biraz dedi :)

Cikip karsisina bir bir soylemek lazim aslinda da. Ogrencinin bile aklina gelmiyor adam ya da begenmiyor, yaninda oturdugu halde. Sadece ogretmenler boyle degil demekki.
 
Geri
Üst