Baburtech.com güvenilir bir alışveriş sitesi midir?

Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 6243

Misafir
Arkadaşlar, bu siteden alışveriş yapan varsa yorumlarını bekliyorum. Ne kadar güvenli bilmiyorum.

Bir labtop bataryası almayı düşünüyorum. Emin olamadım. Tecrübe eden varsa önerisini dikkate almak isterim.

Arkadaşlar, bu siteden alışveriş yapan varsa yorumlarını bekliyorum. Ne kadar güvenli bilmiyorum.

Bir labtop bataryası almayı düşünüyorum. Emin olamadım. Tecrübe eden varsa önerisini dikkate almak isterim.
ben alışveriş yapmıştım 3 ay önce.. hatta arızalı gelen ürünü geri göndermiştim sorgusuz sualsiz değişimini yaptılar..

Geçen sene orjinal batarya almıştım ama gerek laptop uygulamasının çok düşük kapasite uyarısı vermesi, gerekse uzun süreli birkaç şarj sonrası şarjın en fazla 15 dk. götürmesi sonucunda bataryayı iade ettim. Halbuki almadan önce uyumluluk konusunda teyit ettirmiştim. İade sürecinde biraz uğraştırdılar onu söyleyeyim. Ödeme girişi yapıldı 5 iş günü içinde iade olur denildi ve 15 gün geçmesine rağmen ödeme yapılmamıştı sonrasında aradığımda dilerseniz iade dekontunu mailinize gönderelim dediler gelen giden bir şey yok vs. bu şekilde yaklaşık 1 ay gibi bir süre sonunda en son dayanamayıp; gerekli mercilere şikayeti yapacağımı belirtince 15 dk. içinde iade yatırıldı. Kendi adıma konuşayım, yaşadığım bu olumsuz deneyimden sonra oradan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Geri