Başbakan öğretmenlerden özür diler mi?

Kodla Büyü
Dilemez çünkü yarın aynı hesabı kendileri için de kullanıp kullanmayacağı belli olmayan diğer vatandaşlar başbakana ne dobra konuştu diye destek bile veriyor.

Hal böyle olunca özür dilemez. Yani bizi rencide etmesi bir yana

bir de bizi SAKIZ ETTİ MİLLETİN AĞZINA, hem de yalan yanlış bilgilerle, haksız bir hesap yöntemi ile.

Artık dilese de fayda etmez, en az 1 dönem cezalı bende.

ananı da al git
dediklerinden özür diledi mi?
şehit ailelerinden kelle ve sayın dediği için?

hiç sanmıyorum

Özür dilemek erdemli insanların yapacağı iştir. Günümüz siyasetçilerinin değil. Bir siyasetçi gözünün içine baka baka yalan söyler ve bundan utanmaz.

Teachnologist' Alıntı:
Özür dilemek erdemli insanların yapacağı iştir. Günümüz siyasetçilerinin değil. Bir siyasetçi gözünün içine baka baka yalan söyler ve bundan utanmaz.

:+1: Özür dileyeceğine, karalamaya devam eder...

Öğretmenler hakkında iyi düşünen biri olsa Çelik, Çubuk ve Dinçeri o göreve getirmez, bize yaptıkları hakaretlere engel olurdu. Diğer milli eğitim bakanları öğretmenlere yapacağını yaptı, başbakanın sözleri de üzerine tüy dikmek oldu.
Değil özür dilemesi daha ağır sözlerine de hazırlıklı olmalıyız.
Ülke nüfusuna oranlarsak her 100 kişiden 1 i öğretmen. Yapacağı her hakaretle öğretmenden kaybedeceği 1 oyun en az 3 katını diğer vatandaşlardan kazanacak. Böyle karlı bir işte geri adım atması mümkün mü ?

ananı alda git dediği çiftciden,
askerlik yatma yeri değildir dediği aileden
madencinin kaderi ölmektir dediği aileden
özür diledi mi ki öğretmenden özür diler

ozcanikli' Alıntı:
:alkis: :+1:

Bencede özür dilemez. Şimdiye kadar hangi hatasına özür diledi ki bunada dilesin?

Kibirden, Hıyanetten Ve Borçtan Temiz Olarak Ölen Cennete Gider
Hz Muhammed (sav)
Bir kimsede kibir varsa bu,söz söylerken soğan gibi kokar .
( mevlana)
İnsanın Ruhundan Atacağı Bir tek şey vardır ; Kibir
Epictotes

özür dilediğini gören oldumu hiç. sanmıyorum ne diyecek sevgili öğretmenler hata ettim ağzımdan kaçtımı :)

Anekdot: Geçen gün 1.sınıf öğrencilerimizden bir tanesi arkadaşını merdivenden itti neredeyse yuvarlanacaktı arkadaşı. Çok sinirlendim. Arkadaşına zarar veriyorursun, terbiyesizsin arkadaşına saygın yok, bana saygın yok gibilerden bağırdım. Çocuk çok üzüldü, yanıma geldi 10 dakika sonra öğretmenim sizi çok üzdüm özür dilerim dedi. Sınıf öğretmeni göndermiş. Bende tepkimin çok sert olduğunu farkettim 1. sınıf öğrencisi için. Diğer ders te ben onu çağırdım. Şimdi ben sana çok kızdım bağırdım ya dedim. Çok üzüldüm sonrada bağırdığım için, özür dilerim senden dedim. Üzmeyelim birbirimizi bir daha tamam mı oğlum dedim. Öptüm gönderdim. Belki birilerine örnek olur.

Söyledikleri kafasındaki gerçek düşünceleri ve öğretmenlere bakış açısını yansıtmaktadır.
Bu nedenle özür dilese dahi benim için hükmü yoktur.
Nerede "bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyenler nerede bunlar
Benim de siyasetçilere, milletvekillerine bakış açım, onun öğretmen hakkında düşündüğü gibidir.

Kesinlikle dilemez. Diğer sıradan halk gibi öğretmenlerin 15 saat çalışıp yattığını düşünür.

ozcanikli' Alıntı:

yaptığı hataları görüyoruz, kimseden özür dilemediğini, insanları kırıp aşağıladığını.
bunları biz görüyoruz da, milletimiz de öğretmene yapılan hatayı, haksızlığı görse.

sözlerine inananlar oldukça, mesleğimiz asla hakkettiği saygıyı bulamayacak :x

Tabi ki etmez, giderek daha da haddini aşar.O değil de bütün bu aşağılamaları içine sindirip hala ona toz kondurmayan meslektaşlarım olduğunu görünce bu hakaretleri hakkettiğini düşündüğüm insan sayısı da az değilmiş diyorum. Ben rahatsız oluyorum da onlar olmuyorsa az bile söylüyormuş diyor insan.Şimdi seçim olsa oyların bir çoğunu yine bu kesimden alacak.Adamın kafası rahat.Sövsem de hakaret etsem de bana oy verecekler diyor muhtemelen. Önceleri koyun diyorduk böyle insanlara.Artık koyunların bile daha onurlu olduğunu düşünüyor, koyunlardan özür diliyorum...

Söylediklerim beni bağlar partiyi hükümeti bağlamaz der olur biter.

askerlik yatma yeri değildir
öğretmen yatar
çiftçi yatar
doktor yatar
ama nedense %50 oy çıkar......biri bu çelişkiyi anlatsın bana

Seçim yaklaşırken tahminen öğretmenlere zam yapar herşey unutulur kimsede özür beklemez, seçim günü gider ampüle basar mührü. Şahsi görüşümdür kimse kırılmasın gücenmesin.

Aslında başbakan bu millet in çoğunun düşündüğü ve söylediği yanlışı dillendirmiş oldu. Okul un öğretmen olan müdürleri bile bu şekilde beyanlar da bulunmuştu yıllar önce..

Geri