Başbakanın vereceği Müjde Ne Ola ki ?

Kodla Büyü
"bilişim teknolojileri öğretmenlerini çok üzdük onlar için başakşehirde birer ev ve 0 auris vereceğiz "

diyecek kaynak sağlam iddaya girerim

Her öğretmene 50 lira ek ödeme hizmetli,memur,vhki ve şube müdürlerine 150'şer liracık

ezme aşaması bitti günah çıkarma aşamasına geldik demekki,
ne para ne derece ne kademe,
müjde vermesineler
öğretmene ile başlayan bi haber çıkmasın yeter bana

blue123' Alıntı:
ek ödeme olmalı..en azından okuldaki hizmetli siz ne yapıyorsunuz hocam diyebilme seviyesine kadar geldiyse bunun maaşla çok büyük orantılı olduğunu düşünmeye başladı..ek ödeme en az 200tl verilmelidir..yeni başlayan öğretmen 1800tl alıyor şu an...hesabını siz yapın

benim 9.senem ben neden 1780 alıyorum??? Yeniden mi başlasam acaba...

Ek ödeme yapacaklar diye bekliyoruz, Başbakanın söz verdiği 150 TL'yi Ömer Dinçer'in salvolarıyla alamayanların ısrarlı sorularımıza verdiği cevaptır.
Salvo = Kariyer basamaklarındaki düzenleme ve yeni sınav bahanesi (başbakanı ve yandaş sendikayı aldatmıştır Ömer Dinçer...)

"Öğretmen yetiştiren yüksek öğretim kurumlarından mezun olan ve 2012’deki engelli sınavına giren adaylar arasından engel durumları ve alanları uygun olanların öğretmen olarak atamalarını gerçekleştireceğiz”

polwert' Alıntı:
blue123' Alıntı:
ek ödeme olmalı..en azından okuldaki hizmetli siz ne yapıyorsunuz hocam diyebilme seviyesine kadar geldiyse bunun maaşla çok büyük orantılı olduğunu düşünmeye başladı..ek ödeme en az 200tl verilmelidir..yeni başlayan öğretmen 1800tl alıyor şu an...hesabını siz yapın

benim 9.senem ben neden 1780 alıyorum??? Yeniden mi başlasam acaba...

bi Yanlışlık olmasın onu bir inceleyin hocam.

balon patladı. tabi her zaman ki gibi içi hava gazı dolu.. şirinler iş başında :-1:

manşetlerde "öğretmene müjde" var ya, o yeter. İçeriği okuyan, dinleyen yok nasıl olsa.
Şimdi herkese yine bize müjdeli bir olay olmadı diye anlatmaya çabalayacağız ama bir yanda başbakan bir yanda ben. Bana inanacak değil ya adam!

atama bekleyen engelli arkadaşlarımıza müjde geldi. onların adına sevindim darısı atanan ve her geçen gün durumu kötüye giden bizlerin başına. Tayinlerde sınıf öğretmenlerinden daha beter bir duruma geldik artık yerimizde de durdurmuyorlar oynatmıyorlarda.

keşke öğretmenlere müjde şeklinde değil de atama bekleyen engelli öğretmenlere müjde şeklinde haber yapılsaydı. böylelikle halk içinde yanlış kamuoyu oluşturulmamış olurdu. ama hep aynı politika. alıştık artık..

neden bütün öğretmenleri ilgilendiren bişeymiş gibi haber yapıyolar hiç anlamış değilim :-1: :-1:

insaf yahu!
illaki her açıklamada her öğretmene 500 TL ek ödeme mi yapılacak illa ki :verymad:
herkes sevinmeli bence engelli öğretmen arkadaşlarımız atamnış ne güzel..
(not:iktidar yanlısı değilim, içimden geçenleri yazdım.)

engelli öğretmen adayları sözde sağlam öğretmen adaylarıyla aynı kpssye girmiyomu ya neden ayrı kefede atama yapılıyor.Bu engelli arkadaşların beyinle ilgili bir engelinin olmaması gerekiyo öğretmen olabilmesi için o zaman neden ayrı tutuluyo

Geri