BAŞBAKANI CUMHUR BAŞKANINA TWITTERDA ŞİKAYET EDELİM...

Kodla Büyü
Güzel hocam kimi kime şikayet ediyorsun ? :) Ebedde yaradan var, kısa zamanda sandık var.

alacağımız cevabın şu anki cevaplardan farklı olacağını zannetmiyorum

Sakin yapmayin bosna,libya,suriye,irak,somaliden 100dolara ogretmen gelecek.f.hocayi saymiyorum

KIMI KIME ŞIKAYET ETTIĞIMIN BENDE FARKINDAYIM AMA SES GETIRECEĞINE INANIYORUM BEN YAZDIM SIZLERDE YAZIN SYN. ABDULLAH GÜLÜN DUYARSIZ KALACAĞINI SANMIYORUM...

Şikayet etsek ne olacak ki... Zaten duyarsız...
Ülkede memurlar iş bırakıyor, cumhurbaşkanı bir tek kelime bile etmiyor... Nerenin cumhurbaşkanı merak ediyorum...?

BTFormator' Alıntı:
Ülkede memurlar iş bırakıyor, cumhurbaşkanı bir tek kelime bile etmiyor... Nerenin cumhurbaşkanı merak ediyorum...?
NE OLACAK DEMEYILM BENCE SESSIZ KALDIKÇA BU SAYGIDEGER MESLEĞI AYAKLAR ALTINA ALACAKLAR
BIZ ZAM MAM DEĞIL ITIBARIMIZI GERI ISTIYORUZ...

illa ki ses getirir ayrıca 2 gün TT olsak #basbakanogretmendenozurdile diye her yerde haber oluruz ama nerdee

Poll' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:
NE OLACAK DEMEYILM BENCE SESSIZ KALDIKÇA BU SAYGIDEGER MESLEĞI AYAKLAR ALTINA ALACAKLAR

Haklısın hocam ama kimi kime şikayet edeceğiz ki, durum ortada... Yinede yapalım...

Ama itibarımızı, haklarımızı alacaksak birlik olup meydanlara çıkıp orada alacağız...
Yani bize bizden başka fayda yok...

netame' Alıntı:
illa ki ses getirir ayrıca 2 gün TT olsak #basbakanogretmendenozurdile diye her yerde haber oluruz ama nerdee
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
YAPALIM BUNU ARKADAŞLAR SES GETIRECEKTIR...

ahmet nejdet sezeri bende beğenmezdim ama ahmet nejdet sezer çankaya köşkünde tasarruf yapmak için ciddi adımlar atmıştır. ancak abdullah gül gelir gelmez 60 bn tl ye koltuk takımı alınca şaşrıdım ayrıca eşi 65 bin dolarlık yüzük takınca ne oluyoruz diye düşünmüştüm. çankayay öyle harcamlar yapıldı rakamlar inanılmaz

BTFormator' Alıntı:
Poll' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:

Haklısın hocam ama kimi kime şikayet edeceğiz ki, durum ortada... Yinede yapalım...

Ama itibarımızı, haklarımızı alacaksak birlik olup meydanlara çıkıp orada alacağız...
Yani bize bizden başka fayda yok...
HOCAM MADEM BILIŞIM BIZIM IŞIMIZ TÜM DÜNYANIN EN ÇOK HABER ALDIĞI YER INTERNET BU KULVARDANDA BASTIRMALIYIZ....
MUTLAKA YAZMALIYIZ.

Ömer dinçeri başbakana şikayet etmişlerdi. Çay kahve içip öğretmenleri nasıl yerin dibine sokacaklarını planladılar. Abdullah Gül de aynı zihniyette biri. Yarın bir gün o da çıkıp mesleğimize bir güzel hakaret ederse yadırgamamak lazım. Çelik, Çubukçu,Dinçer, Arınç, Halide İncekara, Mustafa Elitaş ,... öğretmene hakarette benim hatırlayabildiğim kişiler. Tamamı öğretmen düşmanı . Kimi kime şikayet edeceğiz.

Erbakan hocanın dediği gibi onar "Hocası ders anlatırken top oynamaya kaçan çocuklar" şimdi ülkenin başındalar. Dersten kaçmalarına kızan hocalarına olan kinlerini şimdiki öğretmenlere yansıtıyorlar.

öğrenciyi veliye şikayet edebiliyor musun ki başbakanı cumhurbaşkanına şikayet edeceksin :D

fahrican' Alıntı:
Ömer dinçeri başbakana şikayet etmişlerdi. Çay kahve içip öğretmenleri nasıl yerin dibine sokacaklarını planladılar. Abdullah Gül de aynı zihniyette biri. Yarın bir gün o da çıkıp mesleğimize bir güzel hakaret ederse yadırgamamak lazım. Çelik, Çubukçu,Dinçer, Arınç, Halide İncekara, Mustafa Elitaş ,... öğretmene hakarette benim hatırlayabildiğim kişiler. Tamamı öğretmen düşmanı . Kimi kime şikayet edeceğiz.

Erbakan hocanın dediği gibi onar "Hocası ders anlatırken top oynamaya kaçan çocuklar" şimdi ülkenin başındalar. Dersten kaçmalarına kızan hocalarına olan kinlerini şimdiki öğretmenlere yansıtıyorlar.
BEN SADECE TEPKIMI ULAŞABILDIĞIM YERE KADAR VERMEDEN YANAYIM EP AYNI ŞEYLERI SÖYLEYIP DURMAYIN SIZ BI YAZIN BAKALIM NELER OLUYOR GÖRELIM KORKU SIYASETI MILLETI NEKADAR ETKILEMIŞŞŞŞŞŞ

firtuna61' Alıntı:
öğrenciyi veliye şikayet edebiliyor musun ki başbakanı cumhurbaşkanına şikayet edeceksin :D
SEN YAZ HOCAM KORKMA BAŞINI ÖNÜ EĞP GTME KORKU SİYASET NE KADAR ETKILEMIŞ SIZLERI KIMI KIME ŞIKAYET EDIYOSUN DIYEN ARKADAŞLARIN SAMIMIYETINE GUVENMIYORUM ITIBARINIZI GERI ALMAK IÇIN ŞIKAYET EDIN YAZIN TWITTERDA...

Cumhurbaşkanı görevini yapıyor mu ki?
Köşkün bahçesinde çiçek sulamaktan ve ülke ülke gezmekten başka ne iş yapıyor ki?
Ha bir de meclisten gelen herşeyi düşünmeden imzalamak var...
Gelin arabasının önüne konan bebekten ne farkı var.Sadece önde görünüyor

güldürmeyin insanı Allah aşkına....c.başkanı ne diyecek başbakana: "Başımızın tacı öğretmenlerimize niye hakaret ediyorsun, aaa çok ayıp, bak bir daha duymayayım" mı diyecek??? :shock:
bir de sayın Poll hocam anlamından dolayı büyük harf yerine küçük harfle yazmayı deneseniz..

fat_ser' Alıntı:
güldürmeyin insanı Allah aşkına....c.başkanı ne diyecek başbakana: "Başımızın tacı öğretmenlerimize niye hakaret ediyorsun, aaa çok ayıp, bak bir daha duymayayım" mı diyecek??? :shock:
bir de sayın Poll hocam anlamından dolayı büyük harf yerine küçük harfle yazmayı deneseniz..
sen gulmeye devam et guzel hocam sesini duyurmadıkça arkana teneke bağlayıp gulerler arkandan buralarda boş boş yorum yapmaya devam sana...

başbakan zaten öğretmeni önemsemediği için öneüne gelen enseye şaplak vuruyor......... bugüne kadar başbakanın sahip çıktığı biri veya meslek grubuna kim ne diyebilmiş......
adamalar almanyadaki yüzyılın dolandırıcılığı deniz feneri davası sanıklarını kahraman gösterderdi yeni iddianame de.. para çalmadıkları gibi para yardımında bulunmuş gösterdiler..
yani anlayacağın BAŞBAKANIN SİYAH DEDİĞİNE BEYAZ DİYECEK -BEYAZ DEDİĞİNE SİYAH DİYECEK NE MEDYADA NE AKP İÇİNDE HELEKİ BAŞBAKANIN LUTFUYLA CUMBURBAŞKANI OLMUŞ BİRİNDEN MEDET BEKLEME...
BAŞBAKANI KÖTÜ GÖSTERCEK BİR HABER YAPACAK YADA YALANLAYACAK HANGİ KURULUŞ VAR.... BRN SÖYLEYEYİM HİÇ KİMSE VE KURULUŞ....... PARA KAZANMANIN BÜYÜMENİN-YÜKSELMENİNYOLU AKP' DEN VE YALAKALIKTAN GEÇTİĞİ SÜRECE.... KİMSEDEN HAYIR YOK..... TEK ÇÖZÜM SEÇİMDE TEPKİ KOYABİLMEKTİR

Cumhurbaşkanı ve Başbakan siyasetin dışında bildiğim kadarı ile kişisel diyologları da olan kişiler. yani sürekli lacivert takım elbiseleri ile konuşmuyorlar. tepki vermek lazım belki bu sefer biraz ileri gittin denir.
yani futbol gibi kaleye şut çekmezsen gol olmaz. nasıl olsa olmaz demeyin en fazla auta gider. daha fazla ne kaybedeceğiz,
meslek onurumuzda gitti

Poll' Alıntı:
fat_ser' Alıntı:
sen gulmeye devam et guzel hocam sesini duyurmadıkça arkana teneke bağlayıp gulerler arkandan buralarda boş boş yorum yapmaya devam sana...
neyse ki küçük harfle yazmayı öğrendiniz, bu da bir şeydir. bir de terbiyeli ve saygılı olmayı öğrendiniz mi tamamdır.

siz dolu dolu yorum yapmaya devam edin, başbakanın da c.başkanın da çok umurundaydınız. Yani bütün öğretmenler onların çok umurundaydı.....

celikumit' Alıntı:
Cumhurbaşkanı ve Başbakan siyasetin dışında bildiğim kadarı ile kişisel diyologları da olan kişiler. yani sürekli lacivert takım elbiseleri ile konuşmuyorlar. tepki vermek lazım belki bu sefer biraz ileri gittin denir.
yani futbol gibi kaleye şut çekmezsen gol olmaz. nasıl olsa olmaz demeyin en fazla auta gider. daha fazla ne kaybedeceğiz,
meslek onurumuzda gitti
:alkis: :alkis: :alkis:

fat_ser' Alıntı:
Poll' Alıntı:
fat_ser' Alıntı:
neyse ki küçük harfle yazmayı öğrendiniz, bu da bir şeydir. bir de terbiyeli ve saygılı olmayı öğrendiniz mi tamamdır.

siz dolu dolu yorum yapmaya devam edin, başbakanın da c.başkanın da çok umurundaydınız. Yani bütün öğretmenler onların çok umurundaydı.....
BİR ŞEY BİLİYOSAN KONUŞ ALİM SANSINLAR BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR...

ne oldu, cumhurbaşkanı ne dedi, başbakanın kulağını çekecek miymiş sizin güzel hatırınız için?

Geri