B.T. Okul Formatörleri doldurması gereken formlar

Kodla Büyü

****

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
272
Bilgisayar Formatör Öğretmenliğin hakkını vermek kolay değil....

B.T. Okul Formatörleri doldurması gereken formları doldurarak il koordinatörlüğüne iletmeleri gerekmektedir......
 

Ekli dosyalar

  • okulformator_doldurmasigereken.rar
    19.9 KB · Görüntüleme: 8,623
Arkadaşlar, Eğitici Formatörlerin okul incelemeleri ve taramalar sırasında doldurması gereken formlar tarafımızdan düzenlenmiş olup, Adana ve Seyhan Eğitici Formatörleri tarafından yapılan kollektif bir çalışmanın ürünüdür.

Form A okul yöneticileri tarafından kurum bilgilerine uygun olarak doldurulacak, Form B ise BT sınıfı ve okul incelemesi sırasında Eğitici Bilgisayar Formatörleri tarafından doldurularak, formların iki nüsha olarak düzenlemesi ve bir nüshasının okul yönetimine bırakılması uygun olacaktır. Formlar okullardan edinmek istediğimiz bilgilere göre düzenlenmiş olup değerli önerilerinizle geliştirilmeye açıktır.

İşlerinizi kolaylaştırması dileğiyle...

FORMLAR
 
BEN BİRŞEY SORACAM BU FORMLARI VE DOLŞDURULMASI GEREKENLERİ İDAREYE VERİP İDARE Mİ GÖNDERECEK YOKSA BİZMİ GÖNDERECEĞİZ :evil:
 
Sizden Biri İstemediyse Asla Bir yere Göndermeyin Dosyanızda Dursun...
Ne olur ne olmaz hazırda durması iyidir...
 
ya arkadaşlar ne kadar çok form var yahu kafam karıştı her sayfada yok şu formu yok bu formu ben bunlardan hiçbirini bugüne kadar yapmadım. adamı strese sokmayın.. durmadan form yayınlanıyor veya evraklar diye başlıklar açılıyor. ortalığı heyecanlandırmanın anlamı yok bence.
 
hocam formları indir incele ve lazım olacağını düşünürsen kaydet kalsın sonrasında senden istedikeri formun ne olduğunu sorman kolay olacaktır.

---bende bu formlar var istediğiniz hangisi? diye bilirsin
 
doguukan' Alıntı:
ya arkadaşlar ne kadar çok form var yahu kafam karıştı her sayfada yok şu formu yok bu formu ben bunlardan hiçbirini bugüne kadar yapmadım. adamı strese sokmayın.. durmadan form yayınlanıyor veya evraklar diye başlıklar açılıyor. ortalığı heyecanlandırmanın anlamı yok bence.

doğukan hocam, şimdi böyle dersin de, gün gelir lazım olduğunda niye kimse eklememiş diye sitem edersin...Türk milletinin genel karakteridir ihtiyaç olmadan önlem almaz...Bizde farklı değiliz, dosyamız boş ama lazım olduğundada başka bir yerde aramaya gerek yok öyle değilmi, hepsi forumumuzda mevcut.

ellerindeki dökümanları, tecrübe ve bilgilerini hiç tereddüt etmeden bizlerle paylaşan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.
 
bende tüm arkadaşlara tşk ediyorumda bu kadar çok forum evrak kalabalıklığına sebeb olmaktan başka bişey yaramıyor vallaha. ama dursun bi kenarda.lazım olur. gelen müfettişler flask diski bilgisayara takmaya bilmiyorlar.
 
ya bi işi de formaliteden uzak tutalım ne olr ya. Her aklına esen bi form tasarlıyo excel de sonra bu doldurulacak diyo,
*okul bilgisi
*yıllık çalışma planı
*aylık raporlar,
*bilgisayar sicil kartları
*aylık kullanım çizelgesi,
*oturma planları,
*çalışır durumda bir lab

bunun dışında ayrıyeten birşey istenirse o zaman gönderirsiniz ya da düzenlersiniz. Boş yere kasmayın kendinizi...
 
valla benim de kafam karıştı, ilçe arada formları gönderin diyo, gönderiyorum. gönderiyorum ama bence takip bile etmiyolar. sonuçta ordaki de bilgisayar öğretmeni ve formla bu işin hallolmadığını biliyo. kontrole gelen de olmadı ama gelirlese "alın" diyebilmek için uğraşıyorum. teşekkürler paylaşımlar için.
 
Geri
Üst