BİTEFO KURS BAŞVURUSU VAR KOŞUUUN

Kodla Büyü

sdh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul müdürümüz formatörlük eğitimi verilecek isteyen başvursun diye söyledi,arkadaşlar müdürün odasına koştu. Ne çok meraklısı var bu işin yahuu. Bi de bana soranlar oluyor, "hocam başvuralım mı" diye. Ben de tabiiiii başvurun,hiç kaçırmayın, dedim.
Bu arada müdürüm ısrarla bizim çalışma şartlrında 9-3 çalışıyorsunuz diye ibare var diyor. ona göre yaz tatili,şubat tatilinde okula gitmiyorsunuz,böyle bişey yok diyor :verymad: Ne desem buna bileedim. Ben de artık hocam o yazıyı getirseniz de ben de rahat rahat başvursam dedim :|

formatörluk yazan yazımı hoca eger oysa onlar branslarında formator oluyorlar yanı bılısım formatoru degıl

yok hocam ben de öyle sandım ama Bilişim Teknolojileri alanında diyor. FATİH de Formatörlere çok ihtiyaç olacakmış,onlar (BTciler) istemezse diğerleri yapabilsinler dedi kendileri.

bu sene olmadım zaten de senye Allah kerim. Seneye de müdür değişecek,o ne buyuracak belli değil. Malum müdürden müdüre de değişiyor bizim işimiz :x

yazında ekders ödeyecekse prblem yok.20 gün izin kullanırsın olur biter...

hocam yazıyı eklermısınız ben ilçeye sormustum bilişim formatoru degıl kendı branslarında demıstı

benim görevlendirme yazımda çalışma saatleriniz 9-15 tir diye yazıyor..hiçbir istekte bulunmadım müdür öle yazdı..

mfacil' Alıntı:
hocam yazıyı eklermısınız ben ilçeye sormustum bilişim formatoru degıl kendı branslarında demıstı
hocam müdürden ısrarla yazoyo istedim ama vermedi,toplantıda öyle dediler dedi,yani elimde yazı filan yok aslında.
şeffaf' Alıntı:
benim görevlendirme yazımda çalışma saatleriniz 9-15 tir diye yazıyor..hiçbir istekte bulunmadım müdür öle yazdı..
hocam müdür çalışma saatlerini nereye yazıyor? ya da onun böyle bi hakkı var mı?
lavinia_7' Alıntı:
herkes başvursun başı göğre ersin
:++: :alkis:

şeffaf' Alıntı:

hocam görevlendirme saatini müdürmü belirliyor.. yani böyleyse bizim başımız kelmi?? bizde istiyoruz o zamn.. neye göre böyle anlamadım.. bi açıklarmısnız.. formatörlük görevlerini anlatan yönetmelikte 8-17 yazıyorda.. daha doğrusu sorumlu mdr. yard. nın mesai saatlerine uyar yazıyor.. tabii mdr yrd. nöbetçiyse o saatlere değil kısacası başımın belası 8-17 saatleri arası...

keşke dediğiniz gibi olsada hep formatör kalsak:))

bana soranlara cevabım:

"arkadaşlar bence herkes kendi işini yapsın" oldu. Anlayana sivrisinek, saz anlamayana.....

onlar için bulunmaz nimet. bir iş olduğunda "ben bilmiyorum" deyip geçecekler.

tugrulbey' Alıntı:
bana soranlara cevabım:

"arkadaşlar bence herkes kendi işini yapsın" oldu. Anlayana sivrisinek, saz anlamayana.....
Soru ve sonuç ne olursa olsun devlet sana bildiklerini anlatman için maaş veriyor. O yüzden cevabın çok bencil olmuş. Bunu da sivrisinek formatında anlarsın diye yazdım :wink:

ozgurel' Alıntı:
tugrulbey' Alıntı:
bana soranlara cevabım:

Soru ve sonuç ne olursa olsun devlet sana bildiklerini anlatman için maaş veriyor. O yüzden cevabın çok bencil olmuş. Bunu da sivrisinek formatında anlarsın diye yazdım :wink:
bence çok iyi cevap tuğrulbey hocamın cevabı. Millet derse girmesin diye başvuruyo iş umurlarında mı sanki ne bencilliği

sdh' Alıntı:
ozgurel' Alıntı:
tugrulbey' Alıntı:
bana soranlara cevabım:

bence çok iyi cevap tuğrulbey hocamın cevabı. Millet derse girmesin diye başvuruyo iş umurlarında mı sanki ne bencilliği
Millet derse girmesin diyemi başvuruyor? Formatörlük derse girilmeyen yatış işi yani , harbi psikolojiniz bozulmuş sizin yaa.. Allah'tan tatil yaklaştı dinlenin bu yaz iyice :wink:

ozgurel' Alıntı:
sdh' Alıntı:
ozgurel' Alıntı:
tugrulbey' Alıntı:
bana soranlara cevabım:

Millet derse girmesin diyemi başvuruyor? Formatörlük derse girilmeyen yatış işi yani , harbi psikolojiniz bozulmuş sizin yaa.. Allah'tan tatil yaklaştı dinlenin bu yaz iyice :wink:
Hocam biz tabiki derse girmeyelim diye başvurmuyoruz ,yıllarca formatörlük yapmış biri olarak o kısmı tartışacak değilim, ,onu diğer branşarda olup formatör olmak isteyenlerin çoğu yapıyor. ( ama bu arada tatilin yaklaşması iyi haber :+1: dinlenmek iyi gekecek bana)

bizim okulda benim tayin olan bir sınıfçı var. ikinci dönem formatörlüğe başvurmuş başka bir okul için çünkü ben bu okulun formatörüyüm.formatörlük isteme sebebi buna ikinci sınıfı vermişler sınıf çok kalabalık ve çocuklar çok yaramazmış problemliymiş uğraşmak istemiyormuş. saçmalığa bakarmısın sen sınıf öğretmenisin o çocuklar senin iyisiyle kötüsüyle.

Geri