BİLGİSAYAR ÇALIŞIYOR AMA GÖRÜNTÜ YOK

Kodla Büyü
kabloyu kontrol et..
portları kontrol et...
ekran kartını başka bir bilgisayara tak kontrol et..
ramleri başka bilgisayarlarda konrol et..

dün aynı sorun bendede vardı.. bir bilgisayarda böyece halloldu.. diğerinde olmadı.. onun anakartında sorun vardı sanırım.. ram testi yaptım ramlarde sorun yok.. ekran kartıda kablolarda başka bilgisayarlarda çalışıyor.. anakart kaldı bir tek.. sanırım sorun oradaydı..

arkadaşım muhtemelen kasayı kurcalamışsın ve RAM lerle oynamışsın eğer çalışır durumda ram lerla oynadıysan ya anakart yada ekran kartı yanmış olabilir....

ARKDASLAR DÜNE KADAR BENIMDE PC DE AYNI SORUN VARDI. COZUM YOLLARINI SOYLUYORUM. ONCELIKLE KABLO KONTROL DEGILSE RAM KONTROL ODA DEGILSE EKRAN KARTI ODA DEGILSE SON OLARAK POWER. EĞER BUNLARIN TAMAMIN DA SORUN YOK ISE DENEDINIZ CALISMIYOR ISE SORUN ANA KARTTADIR. AMA BU SOLEDIGIM ISLEM BENIM ISIME YARADI BEN POWER I DEGSTIM CALISTI.

benim masaüstü pc de aynı oldu.bu sorundan dolayı teknik servise göndermiştim önceden onlar ramlari tıkarıp takmışlar içini temizlemişler çalışmış, bende öneden öyle yapınca çalışıyodu ama artık oda bir işe yaramadı.ben herşeyi yaptım çalışmadı en sonunda aldım kasayı yere çarptım, bir şey oldu mu acaba diye tekrar taktım çalıştı :puhaha: ara ara yine oluyo bende büyük bir darbe indiriyorum çalışıyo :D

zilal' Alıntı:
benim masaüstü pc de aynı oldu.bu sorundan dolayı teknik servise göndermiştim önceden onlar ramlari tıkarıp takmışlar içini temizlemişler çalışmış, bende öneden öyle yapınca çalışıyodu ama artık oda bir işe yaramadı.ben herşeyi yaptım çalışmadı en sonunda aldım kasayı yere çarptım, bir şey oldu mu acaba diye tekrar taktım çalıştı :puhaha: ara ara yine oluyo bende büyük bir darbe indiriyorum çalışıyo :D

Müthiş bir teknik TAM NOBEL'lik :mrgreen:

Bende de bi bilgisayarda aynı sorun var şuanda. Tam müdahale etmek için bilgisayara döndüm, baktım çalışıyor. Sevindim. Bugün ise yine aynı. Kasa çalıştığı halde ekrana görüntü gelmiyor. Rami başka slota taktım sonuç yine aynı. Nasıl bi sorun varsa artık kendi kendine düzelip kendi kendine bozuluyor.

Geri