BİLİŞİM TEKNO. EYLEMİ 9 NİSAN CUMARTESİ-ANKARA

Kodla Büyü

Yapılacak BT eylemine katılır mısınız?

• BT Eylemine Katılmakta Kararsızım

Oy: 48 19.6%
  • BT Sorunu Benim Sorunum Eyleme Katılırım

Oy: 206 84.1%
  • BT Eylemine Katılmam halimden memnunun

Oy: 10 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    245
  • Anket kapatılmış .
Cemal TANER' Alıntı:
Allah kabul etsin deyip klavyeyi fırlatan kim ya :) baya hoş olmuş :)
benim CEMAL HOCAM ben....taaaa maraşlardan getirdik o 3 klavyeyi...kurtuluşta bir başka eylem olunca birazcık geç kaldık... o ara klavyeleri toplamışlar ...biz gizlice soktuk artık :)
daha bu sabah indim maraşa...fırsatı olup ta yolu bahane edenlere söyleyecek hiçbir lafım yok...çok güzel, yerinde hiçbir taşkınlığı olmayan bir eylemdi...Allah öncelikle SEFA HOCAMDAN ve orada bizleri yalnız bırakmayan mesleğine sahip çıkan zümrelerimden razı olsun...

şu an urfa otobüsüne bineceğiz ve beklenenin aksine gerek katılım gerekse organize olarak çok güzel bir eylem oldu gelirken aklımızda istanbul gibi 25 30 kişi olur birde biz 32 diyorduk eşimle ama gördümki yavaş yavaş bir şeyleri değiştirmeye kararlı hale geliyoruz darısı bakan hanımın başına unutmadan sefa hocam çalışmaların için çok teşekkürler ve ilk klavyeyi fırlatan arkadaşımızı tebrik ediyorum harika bir başlangıç yaptı :))

güzeldi gerçekten , sefa hocam emeğine sağlık, katılan herkese hatta pankartları hazırlayan arkadaşlara daha çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. tüm yorgunluğa değdiğini düşünüyorum. Bende birkaç fotoğraf çektim, eve vardığımda paylaşırım inşallah.. Bence Sesimiz gür çıktı :):)

Ben de cuma akşam eylem için çıktığım evime ancak şimdi girebildim, Antepten gelip gittim, üstelik askerdeyim şu an. Gelen herkese teşekkürler, derdimizi net olarak anlattık, umarım bunun karşılığını iyi şekilde alırız. Ayrıca anketlere geleceğim oyu verip de gelmeyenleri, burada binbir türlü hikayelerle aaaa keşke ben de gelebilseydim diyenleri (önemli mazereti olanlar hariç), hele o ağlayan sözleşmeli arkadaşlarımı, Allah'a havale ediyorum, başlarına geleceklerle karşılaştıklarında inanın zerre üzülmicem. Kalabalık duralım diye araları açıp yürüdük içiçe yürüsek bir avuç adam olacaz yazıklar olsun size, daha fazlasını da söylemek istiyorum ama varın siz anlayın.

Gelenlerden Allah razı olsun

elrond' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:
benim CEMAL HOCAM ben....taaaa maraşlardan getirdik o 3 klavyeyi...kurtuluşta bir başka eylem olunca birazcık geç kaldık... o ara klavyeleri toplamışlar ...biz gizlice soktuk artık :)
daha bu sabah indim maraşa...fırsatı olup ta yolu bahane edenlere söyleyecek hiçbir lafım yok...çok güzel, yerinde hiçbir taşkınlığı olmayan bir eylemdi...Allah öncelikle SEFA HOCAMDAN ve orada bizleri yalnız bırakmayan mesleğine sahip çıkan zümrelerimden razı olsun...

Büyük adamsın. Eylemi ses getirmesi için bu tip aksiyonlar şarttı. Ben klavyelere el konulduğu için çok üzülmüştüm. Hareketi görünce "tamam dedim şimdi ana haber bültenindeyiz" :)

mfk' Alıntı:
elrond' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:

Büyük adamsın. Eylemi ses getirmesi için bu tip aksiyonlar şarttı. Ben klavyelere el konulduğu için çok üzülmüştüm. Hareketi görünce "tamam dedim şimdi ana haber bültenindeyiz" :)
:+1:
klavyeler olmasaydı kesinlikle haber sitelerinde önemsiz ve sıradan bir eylem olarak yayınlanacaktı haberimiz.. klavyeleri parçalamak çok dikkat çekti. İnşallah basın gibi bakanlık ta bizi adam yerine koyup söylediklerimizi dikkate alır

valla bizde gelince arkadaşla "yahu nerede bu klavyeler" demiştik....her işte bir hayır varmış...biraz geç kalmasak belki bizimkileri de alacaklardı ve başlık klavye kırma eylemi olmayacaktı...farkında olmadan eyleme yön verdik....kendi adıma mutluyum hocam.:d

çıkışta monitörüde kırmayı başarabilseydi o arkadaş daha iyi olacaktı ama emniyetten tam zamanında bir müdahale geldi ne yazık ki, katılmaktan onurlu ve guruluyum :alkis: :alkis: :alkis:

show tv de çekti ama yayınlamadı admlarla o kadar telde konuştuk geldiler çektiler yayınlamadılar mesaj attım belki bugün yayınlarlar

bir ince sitemde
Ankara da ki katılmayan bt cilere...kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum.

KISA İSTERDİM AMA UZUN YAZI OLACAK

Nereden başlasam bilmiyorum lakin bir yerden başlıyacam,

sabah 06.00 da aşti de sefa hocam,ben,rahmi hocam ulaştık. hepimizi heyecan sarmıştı belli. ben bu 3 lü adına özellikle sefa kardeşime buradan da çok teşşekkür ediyorum. rahmi hocanın da kutularda yaptığı el işçiliğine, eline yakışıyor öğretmenim :p

bu kadar reklamlardan sonra bazı gerçekleri herkesin görüp, herkesin dile getirmesi dileğiyle deyip, eksik olduğumuz,iyi olduğuımuz noktaları 8 yaşından beri hem x partisi, hemde türübün çocuğu olarak edindiğim deneyimler sonucunda yazmaya başlamam da hepimizin adınma yarar var diye düşünüyorum.

organizasyon eksiklği vardı. ama bu hemen hemen herkesin ilk defa eyleme katılışından alışık olmadığı bir durumdan kaynaklanıyordu. ikinci eylemde daha iyi olacaz :p sefa hocam ve ben buraya yazdık özelikle pankart koyduk. çıkartabilen çıkartsın dedik ama iyi kide fazladan çıkartmışız. eli boş geleni bir dahakine not alacam :p o kadar kanallarlla fax çekin, arayın dedik kaç kişi aradı yada fax çekti acaba!!!

daha ilgi çekebilecek şeyler yapabilirdik. Ama iyi şeylerde yapmadık değil... aslında bu organizasyon eksikliği çok rahat giderilebilir ama elini taşın altına koyan sayısı ÇOK AZ.

3-5 güne anlarız hükümet,muhalefet tarafında eylem ses getirdi mi getirmedi mi? Eğer tatmin olmaz isek ki olacağa benzemiyoruz. 2 yöntem aklıma geliyor.
a) Tekrar en az 1500 kişilik bir katılımla tekrar eylem yapmak.Aslında bu sayıda az ama şöyle açıklayayım.Bana ağlayan arkadaşlarımdan hiç biri gelmedi. en az 10 kişi. Benim tahminimce eyleme katılan kişilerin çevresinde ağlayan ama gelmeyen en az 5-10 kişi vardır herhalde. eyleme katılan ve geç gelen kişileri saydığımda tahminimce 250-300 kişi vardı.Sonradan gelen kişi sayısıda azımsanmayacak kadar çoktu hani. Bir şeyleri bahane edipte gelmeyen arkadaşlara buradan sesleniyorum; kartal gurunda bayan öğretmen arkadaşımız gelemediği için kardeşini göndermiş.Üniversitelerde okuyan arkadaşları gördüm orada.Bahen üretmek çözüm değil.Ben mardinde öğretmenlik yapıyorum. eylem için 5 gün rapor aldım alamasaydımda gene cuma dan yola çıkıp gelecektim.SEFA hocamım hem maddi hem manevi nasıl uğraştığına bizzat şahit olanlardan biriyim.KISACASI bu madde için diyorumm ki 1500 kişi bile az. bir dahakine olursa ki olacağa benziyor en az 5000 kişi görmek isterim ki neden olmasın!!!

b) genel kanallardan birinde bizim durumumuzu yapabileceğimiz bir açık oturum tarzında bir şey. bu durumu sefa hocamla konuşacam 1 haftaya kalmaz. olmazsa her ne kadar sefvesem de abbas güçlü ye ortak mailler atacaz tv de durumumuzu tartışmak paylaşılması için. binlerce kez telefon edecez. gerekirse gidip görüşecez.

Seçimden önce bu iki durumdan birini yapabilmemiz gerekiyor. Ben kendi adıma ve sizler adına eminim bu iş istediğimiz gibi çözülecek lakin HERKES ELİNİ,KOLUNU,BACAĞINI,KAFASINI, YÜREĞİNİ taşın altına sokarsa!!!! HER TÜRLÜ CİDDİ ÖNERİ,ELEŞTİRİ, YORUM var ise lütfen benimle paylaşın.
cihankalin84@gmail.com- email-facebook adresim
telefonum 24 saat açıktır 0507-775-59-86. isteyen buradan da ulaşabilir

eksik,fazla olduğumuz noktaları oraya gelen bütün arkadaşlar görmüştür.Ders çıkarttığımızdan eminim hepimizin.

SON OLARAK;
resim çeken bir bayan arkadaş vardı. bana bütün resimleri atabilirse özel mesaj yoluyla yada nasıl ulaşabiliyorsa.Aynı şekilde elinde eylemle ilgili resim, video ne varsa, onları tedarik edebilirsem çok memnun olacağım. birde eylem de yatan bir arkadaş vardı oda bana bir şekilde ulaşabilirse çok müteşşekür olacağım.

KİŞİSEL OLARAK forumdaki yazılarından dolayı tanışmak istediğim 2 arkadaş vardı. biri "mfk" diğeri kartal gurundan "emre" malesef tanışamadım sizlerle. Nasipse başka zamana

kimine göre saçma, kimine göre garip kimine göre... bir yazı yazmış olabilirim kusuruma bakmayın.
saygılarımla cihan kalın

sefa hocayla mfk hocayla güven parkta buluştup görüştük...hocam biz tam kadro geldik kartal gebze 27 kişi bir ara megafonsuz sloganları ben başlattım tamici değiliz..bilişimde gelecek vs. gördüyseniz eğer... sefa hoca basın açıklamasını okurken de onun yanında tamirci değiliz öğretmeniz pankartını tutuyodum.. :D
dönerkende mf hoca ile beraber döndük servisle

eemree' Alıntı:
sefa hocayla mfk hocayla güven parkta buluştup görüştük...hocam biz tam kadro geldik kartal gebze 27 kişi bir ara megafonsuz sloganları ben başlattım tamici değiliz..bilişimde gelecek vs. gördüyseniz eğer... sefa hoca basın açıklamasını okurken de onun yanında tamirci değiliz öğretmeniz pankartını tutuyodum.. :D
dönerkende mf hoca ile beraber döndük servisle

hatırladım sayılır. bende beyaz pankartı tutan şahsiyetim. önde büyük," fatih projesi fatihlerini kaybediyor bt öğretmenleri". keşke tam tanışabilseydik diyorum. nasipse başka zamana

Eğer sonuç alınamazsa bu defa daha büyük çapta bir eylem yapılmalı teknik öğretmenim meslek lisesinde çalışıyorum ve hep destekçinizim. Seçim arefesindeyiz görmezden gelemezler gelemeyecekler. Bütün bilgisayar öğretmenleri(bilişimciler) keşke daha fazla birlik olabilse...

MERHABA ARKADAŞLAR ;
Eylem çok güzel di ama eksiğimiz vardı benim en büyük korkum basın gelirde BT öğretmenleri gelmesse ben bir daha ki sefere basın editörlerine nasıl telefon
açarım diye özülecektim Ama saolsun Bu sitede yapılan her türlü PROVAKAÖTRLÜK açıklamalarına ki orda herkes gördü son derece yasal ve anllamlı haklar çercevesinde
yapılan kimsenin incinmediği bir laf dahi işitmediği herhangi bir siyasi yöne kaymayan yasal bir basın açıklaması yaptık TÜM GELEN ARKADAŞLARI CANI GÖNÜLDEN TEŞEKÜR EDİYORUM umarım yöneticilerde bu konuda biraz rahatsız olurda birşeyler yaparlar yoksa yapacak yeni şeyler için fikirlerimi saklıyorum .
Bir çok arkadaşımız geç kaldı veya eylem erken başladığı için iletişim kuramadık onlarda ksr bakmasınlar . Ben herkese 11:45 te HEYKELİN önünde buluşalım demiştim
bir organizasyon eksikliği vardı. Çoğu arkadaşımız belkide ilk defa böyle bir eyleme katılmıştı. Olsun Biri sizin ekmeğinizi elinizden alıyor size hiç bir şey sormuyor yaptım,oldu bitti ye getirmeye çalışıyor. Ama yok öyle yağma UNİ. BİTTİRDİN. KPSS . GEÇTİN .. STAJER. BİT. ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADIN ÇALIŞTIN DENEYİMLİ OLDUN
HOP KENDİNİ BİLMEZ BİRİ ÇAĞDIĞI KALMIŞ BİRİ KALKIP SENİN NİCE ZAHMETLERLE başardığın işe ÇOMAK SOKUYOR buna sesiz mi kalınırmı kalmayanlara TEŞEKÜRLER
PISSIRIKLARIDA KINIYORUM vur kafasına ekmeğini al kısacası ... NEYSE ARKADAŞLAR 2. ROUND GEÇİYORUZ ....

.....NEYSE ARKADAŞLAR 2. ROUND GEÇİYORUZ ....

Herkes medya kanalrına bir mail veya Telefon açarak bu durumdan rahatsız olduğunu bildirsin ki
herkes gündeme tekrar otursun en azından 16 nisana kadar normlar yenilenmeden bir açıklama yapsınlar
yoksa hepimiz gerçekten mağdur olacağız ...Bir programda yapabiliriz ....
TELEFON VE MAİİLERİ YAZIYORUM

light' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:
bilalca' Alıntı:
crescent_86' Alıntı:
kızılaydaki meb'in önüne gediniz değil mi hocam,güven parkın oradaki?
evet 12:32'de tam oradaydım ama polisten başka kimsecikler yoktu. Şimdi gösteriye de katılmayınca benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bende .5 -6 bayan arkadaş gördüm onlarda benim gibi bulamamışlar.
Hocam ben de 3 yaşındaki kizimla gittim eyleme 12:35 de arkadaslar yeni dağılıyordu, çok üzüldüm Yetisemedigime ama Sefa hocam ve diğer arkadaşlarla konuştuk, bomba gibi bir eylem olduğunu söylediler konuştuğum bütün arkadaslar Ankara disından gelmişlerdi, Ankara dan katılım olmaması üzücü bir durum hele de Bote ogrencileri, özellikle arayıp haber verdigim halde
Bundan sonra böte öğrencileri nasıl atanacak ne olacak halleri diye kimse düşünmesin arkadaş, bana destek vermeyeni ben hiç tınlamam. İsterse baraş 99 olsun hiç kimse atanmasın. Sallarım gitsin böte öğrencisini artık...

İnşallah bundan sonraki eylemlerde daha kalabalık ve organize olabiliriz. Ben her zaman destekçi olmaya çalışacağım. Ama genel ve kalabalık bir katılım şart. O kadar fazla bilgisayar öğretmeni var ama katılım yine de istenildiği gibi değil. Biraz daha destek...

Herkese hayırlı olsun...mücadelemiz yavaş yavaş ses getirmeye başlamışş..Ama bu kadarla kalmıyacak kalmamalı...Gerekirse gidip tekrar tekrar bu eylemleri tekrarlayacağız..Bende gelen tüm arkadaşlarım duyarlılıklarından dolayı Teşekkür ediyorum..Umutsuzca gelmiştim oraya ama çektiğim fotoğraf karelerine baktıkça yok yok biz bu işi sonuna kadar sürdüreceğiz gerekirse bundan çok daha gürültülü renkli ve bir kamyon farenin MEBin önüne döküleceği bir eylem daha yaparızz..Tek şikayetim şu oldu örneğin ben Ankaradan katılan bi öğretmen olarak organizasyonda iltişim sıkıntılarının olduğunu düşünüyorum..Bu forumu okumama rağmen oraya klavye ve farelerin getirilip atılacağını bilmiyordum.Allahtan düdüğümü kapıp gelmişimde sesimle katkıda bulunabildim..Eğer bu eylem tekrar yapılmak zorunda kalınırsa..Ankaradan daha etkin bir şekilde katılımı sağlamak ve etkili bir eylemin gerekleri olan renklilik bayrak flema ve pankart ayrıca ggürültü çıkaran küçük enstruman lar tasarlayarak daha çok katkıda bulunmak isterim...
Tabiki birde peşimden 20 kişiyi sürükleyebilme durumum varken 9Nisan HES..LERE Karşı dereler Ankaraya Akıyor eylemiyle aynı güne denk gelmesi..Destek anlamında katılımımızı düşürdü...Tabiki o eylemde Tüm Türkiye ve doğal hayatın canlılığı için çok önemliydi...Herşeye rağmen harikaydı..Basın destek olmuş haberlerde yayınlanmasıd a çok iyi oldu...İnsanlar artık haberdar..Bu arada Sendikamla da ancak görüşebildim şöyle bir güzel haber vermek isterim Hukuk büromuzun yakın tarihte bu konuyla ilgili bir dava süreci başlatıcağını duydum.Yakın zamanda bunun güzel haberini de vercem inşallah Meslektaşlarıma...
Bir de katılamayan arkadaşlarımızın mazeretli olanlarını asla kınamıyorum...Ama geri kalanları kınayan arkadaşlara da şöyle diyorum Korkaklar her zaman varolacaktır....Biz orada hakkımızı sadece kendimize aramadık tüm branş arkadaşlarımıza ve bizden sonra öğretmen olacak arkadaşlarımıza da haklaranı arayarak hem yol açtık hemde örnek olduk..Bu arada bir kaç korkak pısırık arkadaş da katılmayıvermiş boşverelimm arkadaşlar..Bu türlü aktivitelere inanmayan Eylemde neymiş diye yorumlayan arkadaşlar da artık bi taraflarını büküp kıvırmaya devam etsinler...TEkrar tekrar bağıracaz taaakiii hakkımızı elimize alıncaya kadar...

Toplu hareketler demokrasilerin gereğidir...

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM ;
Bildiğiniz gibi yaklaşık 1,5 aydır eylem yapacağız basın açıklaması yapacağız deyim durdurk bu BBNET te
Gelen ve orada destek veren tüm arkadaşlara Canı gönülden TEBRİK ediyorum
Arkadaşlar İnanın bu durum medya ya ve halka yansımadığı için adamlar sesiz bir şekilde işlerini halletiler
Biz BT öğretmenleride Çok pısırık ve duyarsız kaldık bir araya gelemdik bir türlü
Birde aldığı paraya bakan, burda özellikle sitede de milletin gelmemesi için provakatörlük yapmaya çalışan
Yok şu var mı, Bu Varmı diye atıp tutanlar başka adresler gösterenler yüzünden Sayımız çok azaldı
Bunu herkes iyi biliyor. Lütfen elinden bir şey gelmiyorsa edebinle susmayı öğren susmakta bir erdemdir
Sus ki seni adam sansınlar. Birde arkadaşlar Hepinizin bildiği gibi biz yeni kurulmuş bir sendikayız
250 tane üyemiz var bizim diğer sendikalar gibi maddi imkanlarımız yok, 7 kişi ile kurulan bir sendikadır.
Kadrolu ve sözleşmeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Gönül isterdiği paramız olsun her İL den 1 otobüs
kaldıralım kimseye maddi bir külfet olmasın ama yok burda tüm arkadaşların üye oldukları sendikayı bir daha
düşünmesi her ay maaşından para kesen sendikayı sorgulaması acaba benim için ne yaptın demesi gerekiyor.
Biz BT öğretmenleri olarak kafamızı O BİLGİSAYARIN İÇİNE GÖMDÜK etrafta olup bitene sesiz kaldık , Bir araya gelemedik
Belkide gelecek bir adresimizin olmayışından dı , Daha önceden ben malum en çok üyesi olan EĞİTİM-BİR-SEN ne üye idim seçimlere
gittim baktım biz sözleşmelileri sendikalarında bile ayırmışlar. o gün karar verdim sendikayı kurmaya atık sendikaların partilerin
bir uzantısı olmaması sadece ve sadece öğretmen sorunu ile ilgilenmesi elinin çok güçlü olması kim hükkümeti kurduysa elindeki güçle
istediğini o hükkümetten almasını bilen bir sendika kurulması gerektiğini almadım. ÇÜnkü şuan tüm sendikalar bir partiye güdümlü kalmış durumdalar
dolayısıyla parti sus deyince suruyorlar. Bunu en son sözleşmeliler adına basın açıklaması yapacağız dediler onu dahi beceremediler
gördük ışık yandı dediler ama RENGİNİ kırmızı olduğunu söylemediler. Kısacası öğretmenler siyasi partilerin uzantısı olan sendikalarda oldukları sürece
böyle ve parça ,pürcük olduukları sürece ezilmeye makum olacakladırdır. Herkesin iyi düşünmesi artık siyasi parti uzantısı olmayan bir sendika altında toplanmasının vakti gelmiş ve geçmiştir bile ancak o zaman öğretmenler her istediğini istediği hükümetten alabilecektir. Yoksa böyle ezilmeye devam edeceklerdir.

hocam klavye getrilmesi forumda söylenmişti ancak boynumuza asmak için denmişti.ancak iyi ki arkadaş kendine hakim olamayıp fırlattı o klavyeyi.keşke bi tane de ben kırabilseydim.3 yıldır biriken öfkeye sloganlar yetmedi.

eylemimiz YGS eylemlerinin gölgesinde kaldı biraz, bu akşam da hep YGS eylemleri çıktı tvlerde, ama olsun en azından içimiz rahat artık, eyleme gelen tüm arkadaşları ve organizasyonu sağlayan sefa hocamı kutluyorum...

SEFA hocam "5 N 1 K" programının formatı uygun gibi geliyor tv'de yapmaya çalışacağımız programla ilgili. hem cnntürk sorunlarımıza vakıf bir kanal. ama Cüneyt beyle mi iletşim kurmak lazım bilmiyorum. sadece bi öneri...

1 saat önce İzmire indim yeni oturdum bilg başına.cuma günü saat 3te karar verdim gelmeye ve şu an itibariyle aileminde vermiş olduğu cesaretle iyiki gelmişim diyorum. :D umarım bu hepimiz için bir kıvılcım olur.bir dahaki sefere umarım daha yüksek çıkar sesimiz.

3 aylık bebeğimi bırakıp sırf eylem için eşimle birlikte katıldım. Eylem gününden önce katılım konusunda burada bazı yorumlar hayli moral bozucuydu. Bu tip bir etkinlik öncesinde daha pozitif bir hava yaratmak daha etkili olacaktır. Ancak korktuğum olmadı. Tahminim 300 kişi kadar vardı. Fotoğraflarda ve videolarda kalabalık pek belli olmuyor ama arka taraf tamamıyle doluydu. Sloganlar pankartlar ve işin şov tarafı olması gerektiği gibiydi. Eylem biterken dahi koşarak yetişmeye çalışan insanlar vardı. Bir sonraki etkinlik eminim daha organize ve kalabalık olacaktır. Eylemin bir baskı oluşturacağını düşünüyorum. Bizim gibi ankaradan ve özellikle şehir dışından gelerek(duyarlılıklarından dolayı kendilerini takdir ediyorum) eyleme katılan, düzenleyen, emeği geçen herkese teşekkürler.

Re: KISA İSTERDİM AMA UZUN YAZI OLACAK

raid10000' Alıntı:
Nereden başlasam bilmiyorum lakin bir yerden başlıyacam,

sabah 06.00 da aşti de sefa hocam,ben,rahmi hocam ulaştık. hepimizi heyecan sarmıştı belli. ben bu 3 lü adına özellikle sefa kardeşime buradan da çok teşşekkür ediyorum. rahmi hocanın da kutularda yaptığı el işçiliğine, eline yakışıyor öğretmenim :p

cihan hocam asıl ben afişleri ve pankartları özveriyle hazırlayan sana ve safa hocama teşekkür ederim. Beni en çok etkileyen eylem öncesi hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra meydana yaklaştığımızda (elimizde malzemeler) ileride gördüğüm kalabalık için bizimkiler mi acaba diye yaşadığım heyecanımdı. Katılan tüm arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Bu arada malzemeleri taşımak için gelen bir arkadaşa hocam nerede görev yapıyorsunuz? diye sorduğumda "Bana Hocam ben öğretmen değilim ablam öğretmen o gelemediği için ben geldim." diye cevap vermişti. Bu sağduyuyu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Ekli dosyalar

• DSCF4858.JPG
    DSCF4858.JPG
    302.9 KB · Görüntüleme: 568
Geri