BİLİŞİM TEK.TEMELLERİ SORULAR(İÇ DONANIM BİRİMLERİ+ETİK)

Kodla Büyü

kaeii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Quiziz uygulamasında olusturduğum ve pdf 'e çevirdiğim sorular.. her konuya ait ayrı bir test bulunmakta
Bir de genel tekrar anlamında oluşturduğum 50 soruluk bir quiz var. Tekrar için kullanmak isteyen hocalarım varsa işine yarayabilir.

Ekli dosyalar

• iç donanım birimleri-etik.rar
    1 MB · Görüntüleme: 458
Quiziz uygulamasında olusturduğum ve pdf 'e çevirdiğim sorular.. her konuya ait ayrı bir test bulunmakta
Bir de genel tekrar anlamında oluşturduğum 50 soruluk bir quiz var. Tekrar için kullanmak isteyen hocalarım varsa işine yarayabilir.
Allah razı olsun, Hocam. Emeğinize sağlık...

hocam paylaşım için teşekkürler.Önümüzdeki hafta yapalım dedik online eğitime dönüldü.Bakalım sınavları nasıl yapacaz??

hocam paylaşım için teşekkürler.Önümüzdeki hafta yapalım dedik online eğitime dönüldü.Bakalım sınavları nasıl yapacaz??
buyuk ıhtımalle bu sene tek sınav olarak geçecektır. ben kendı adıma performansları dağıtırken bu durumu dıkkate alarak odev hazırladım ve cocuklara dağıttım. quiziz uygulaması uzerınden cocuklara quızler hazırlayabılır, bunu performans notu olarak gırebılırsınız. tabi gelecek talimatları da beklemek lazım bır kac gun.

Geri