bütün geçici görevlendirmeler iptal

Kodla Büyü
ben anlamıyorum ya bi soru soruyoruz millet cevap vermekten aciz ama kavga tartışma oldu mu herkes olayın içinde töbe töbe ya.. :!:

adam gibi konuşn ..angut ne demek... adam olmak için üni ye gidip öğretmen olmayı sanmayın ..afyonlu öğretmen.. daha dikkat edelim sözlerimize..

mnn' Alıntı:
adam gibi konuşn ..angut ne demek... adam olmak için üni ye gidip öğretmen olmayı sanmayın ..afyonlu öğretmen.. daha dikkat edelim sözlerimize..
Şu yazıya bakınca çok haklı olduğunuz anlaşılıyor.

mnn' Alıntı:

Angut olayları anlamayan boş boş bakan bir kuş türüdür. Bu da bir hakaret değildir. Asıl hakaret ve sataşma o mesajı yazanındır

yine mi kavga var.....tutmayın küçük enişteyi....
ya ramazan ramazan yapmayın zaten meb ayrı bakan ayrı müdürler ayrı yiyorlarbizi yeterince
en son ihtiyacımız olan birbirimizi yemek....

hhtc' Alıntı:
mnn' Alıntı:

Angut olayları anlamayan boş boş bakan bir kuş türüdür. Bu da bir hakaret değildir. Asıl hakaret ve sataşma o mesajı yazanındır

Ben sana angut çocuğu desem bırak hakareti sen bunu küfür olarak algılarsın sonrada yok kuşmuş yok bilmem neymiş. Hem saf saf açıklama yapma bu forumda İT DEMEK YASAK ÖKÜZ DEMEK YASAK HAYVAN DEMEK YASAK kısaca angut demekte yasak olmalı ama senin anlama kapasitenin bunu bile anlayamayacak kadar düşük olduğunu bildiğim için sorun yok. Neyse ramazan ramazan sövdüreceksinde zor tutuyorum kendimi onun için başka yazmayacağım.

Geri