BÖTEliler ilk sesini duyurdu. Teşekkürler...

Kodla Büyü
Bimerden gelen cevap:

Bimer Başvuru Numaranız :xxxxxxxx

Konuyla ilgili olarak kurulumuzun yapacağı bir işlem bulunmayıp, ilgili kuruma başvurmanız gerekmektedir.

xodeda' Alıntı:
Bimerden gelen cevap:
Konuyla ilgili olarak kurulumuzun yapacağı bir işlem bulunmayıp, ilgili kuruma başvurmanız gerekmektedir.
Hocam kamu denetçiliği mebe başvuru yapabilirsiniz. Başvuru evrakları alttaki linke yükledik ilginize teşekkürler. Lütfen hemen pes etmeyelim etrafımızdaki BÖTElileri çağıralım. Kamu denetçileri pekçok arkdaşı özel olarak arayıp konuyla ilgilendiklerini söylemişler...
mevzuat-yonetmelik-f25/bote-nin-sesini-duyurmaya-devam-etmesi-icin-evraklar-t142022.html

egelim83' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
Bimerden gelen cevap:
Hocam kamu denetçiliği mebe başvuru yapabilirsiniz. Başvuru evrakları alttaki linke yükledik ilginize teşekkürler. Lütfen hemen pes etmeyelim etrafımızdaki BÖTElileri çağıralım. Kamu denetçileri pekçok arkdaşı özel olarak arayıp konuyla ilgilendiklerini söylemişler...
mevzuat-yonetmelik-f25/bote-nin-sesini-duyurmaya-devam-etmesi-icin-evraklar-t142022.html

bimere başvuru yaparken onu yaptım hocam.

afsinbey' Alıntı:
Ben de başvurdum ve KDK'den aradılar. Bu konuda zaten çok sayıda başvuru olduğunu ve MEB'de gerekli başvuruların yapıldığını ve bu konunun henüz cevaplandırılmadığını söylediler. MEB'den ret cevabı gelirse devreye gireceklerini ve diğer yollara başvuracaklarını söylediler. Güzel haberler gelmeye devam ediyor. Mutlaka sonuç alacağız :)
Hocam yuregimize su serptiniz... Yureginize saglik... Çok sagolun... Aman arkadaslar lütfen gevsemeden basvurulara devam edelim daha cok kisiyi haberdar edip destek toplaya devam... Hepimiz kazanacagiz...

Slm arkadaşlar memurlar.net bilişim teknolojileri sayfasına üyeliği olna biri haberi versin.Ben üye değilim birde çok müsait değilim.Orada bir sürü bteli ğrenci var.Onlarda haberdar olsun.Ben meslek lisesindeyken simdi bote okyn öğrencilerime ulaşmaya çalşcağım.Onlar meslek lisesine atanamayacaklarını bilmiyorlar mesela.
http://forum.memurlar.net/kategori/kpss ... etmenleri/

https://edilekce.tbmm.gov.tr/VatandasKayit.aspx
TBMM e-dilekçe uygulamasına destek topluyoruz;
Sisteme üye olduktan sonra giriş yapılıp “Dilekçe komisyonu” butonuna tıklayıp, üst menüden “İmzalayabileceğim Dilekçeler” e tıklayıp.
Şu an 3. sayfasında Ömer Gündoğan,Ali Çimen ve Tahir KOĞU adına açılmış konuların İmzala olan kısmına tıklamanız yeterli, yapılacak tek işlem sadece bu kadar…

Geri