BÖTE Yüksek Lisans olarak hangi bölümleri seçebilir?

Kodla Büyü

mobbarley

Site Gezgini
İyi Günler hocalarım. Ben Düzce'de özel kurumda öğretmenlik yapmaktayım. Yüksek Lisans yapmak için bu haftasonu ALES'e gireceğim fakat Düzce Üniversitesinde BÖTE yok. Nasıl bir yol izlemeliyim?

İstanbul, Ankara İzmir Eskişehir vb büyük şehirlerde bizim alanda yüksek lisans yapabilirsiniz. Çok fazla üniversitede yok maalesef. Ben Trabzon'da başlamıştım lakin git gel zor oluyor bırakmak zorunda kaldım. Yakı yerleri tercih edin mümkün olduğunca. Birde ingilizce şartı var hemen hemen her üniversitede.

Eğitim Bilimlerine - Sosyal Bilimlere ilginiz varsa Eğitim Yönetimi Denetimi ya da Eğitim Programları ve Öğretimi'nde yüksek lisans yapabilirsiniz.

Düzcenin 45 km ilerisinde Sakaryanın hendek ilçesinde eğitim fakültesi ve eğitim entitüsü var.
BÖTE bölümü var orada yapabilirsiniz.

Hocam böteyi boşver yeni yüzyılın mesleği yönetim bilişim sistemleri oku.Bilgisayar mühendislerini yönet.YL'da yazılım mühendisliği, veritabanı,network,eticaret süper dersler var.Yada git siber güvenlik alanında yüksek lisans yap kendi şirketini kur.

Buzkırıcı' Alıntı:
Hocam böteyi boşver yeni yüzyılın mesleği yönetim bilişim sistemleri oku.Bilgisayar mühendislerini yönet.YL'da yazılım mühendisliği, veritabanı,network,eticaret süper dersler var.Yada git siber güvenlik alanında yüksek lisans yap kendi şirketini kur.
Harişka. İleri görüşlülük . Bencede :+1:

Geri