"Aydın Yarışıyor" yarışmasına katılan varmı?

Kodla Büyü
Hocam web dalındanmı yoksa logo tasarımındanmı. Birde sonuçlar ne zaman açıklanacak bir bilginiz varmı acaba
 
avucumuzu yaladık :)

http://www.okultrend.com sitesiyle girdim.Kazanan projeler alan bazında verildi.Yani fen, matematik gibi.Ama kazanan sitelerin adreslerini bile öğrenemedik arkadaşlarla sanırım yayınlarlar.Kendi yapmış olduğum siteyi birazdan paylaşıcam buradan.
 
Tasarıma ve yazılıma yeni başlayan arkadaşlar için kaynak olacağını düşünüyorum.Veri ekleme silme ve güncelleme dosya upload etme , toplu kayıt silme , şifreleme, captcha, validation, session gibi özellikleri barındırmaktadır.
kullanıcı şifresini lütfen özel mesajla isteyiniz.Site .NET 4.0 diliyle yazılmıştır.

Şu an çalışan halini http://www.okultrend.com adresinden görebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • aydinyarisma.rar
    4.6 MB · Görüntüleme: 40
Bizde logo dalında katılmıştık eşimle. 1. olan logo Ortaklardan olabilir neden olabilir diyoruz çünkü logoları ekranda 10 sn anca gördük umarım tez zamanda sitede katılanları ve eserlerini paylaşırlar...
 
Emrah hocam siten gayet güzel. Merak ettim bugün web dalında 2. olan küçük kızın projesi nasıl acaba kendisi yaptığından nasıl emin olabildiler...
 
Mustafa hocam ilk altı içinde bir tane Söke vardı öğretmen kategorisinde , bir tane Ortaklardan öğrenci vardı hatırladığım diğerleri merkez okulları birinci olanın okul adı Bağarası diye geçiyordu öğretmen kategorisindeki... Yanlış hatırlamıyorsam...
 
Özgünlükten dereceye giremedim sanırım ama dereceye giren eserleri görmem lazım.
 
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Web Sitesi ve Logo Tasarım" yarışması sonuçlandı.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Web Sitesi ve Logo Tasarım" yarışması sonuçlandı.

Forum Aydın Zeytinlik Meydanı'nda düzenlenen törene, Aydın Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Akçil, Forum Aydın avm Halkla İlişkiler Şefi Ceyda Durak, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, yaptığı konuşmada, web sitesi ve logo tasarım olmak üzere iki farklı yarışmaya öğretmen ve öğrenci, toplam 150 katılımcının başvurduğunu söyledi.

Töre, il genelinde başta öğrenciler olmak üzere eğitimde payı bulunan herkesi bilişim teknolojisini kullanmaya teşvik etmek ve onlara, teknoloji eğitim ve öğretim ortamlarını daha etkin kullanmaları için öncüllük etmek amacıyla bu yarışmayı düzenlediklerini belirterek, "Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğretim üyeleri ve müdürlüğümüz bilişim hizmetlerinde görevli öğretmenlerin, jüri olarak yapmış olduğu değerlendirme sonucunda web tasarımda 6, logo tasarım yarışmasında ise 5 finalist dereceye girdi" dedi.

Web sitesi tasarım yarışmasında öğretmen kategorisinde birinciliği Söke Bağarası İlköğretim Okulu'ndan Burhan Aydın elde etti. Öğrenci kategorisinde ise birinciliği, Germencik Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Burak Özcan kazandı.

Logo Tasarım Yarışmasında da birinciliği, Germencik Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi'nden öğretmen İsmail Emre Yelestepe elde etti.

Dereceye girenlerin ödüllerini, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre takdim etti.

- AYDIN
 
Geri
Üst