Aydın BT Rehberliği Bilgi Paylaşımı

Kodla Büyü

taylanchess

Aktif Üye
Arkadaşlar Aydındaki BT Rehberliği görevlendirmeleriyle ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar buradan paylaşımlarını yapabilirler..

Formatörlük görevlendirmelerinde 17 eylül haftasındaki 18 saatlik ek ders sanırım yazılmıyor umarım bt rehberliği görevlendirme süreci düzgün işler ilde...

İl mem 0256 215 10 28 dahili 208... Yok mu arayan? Ben şu onay sürecinde 2 kez aradım, rahatsız ettim, yine etmeyeyim, farklı biri arasın :)

taylanchess' Alıntı:
Arkadaşlar Aydındaki BT Rehberliği görevlendirmeleriyle ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar buradan paylaşımlarını yapabilirler..

Formatörlük görevlendirmelerinde 17 eylül haftasındaki 18 saatlik ek ders sanırım yazılmıyor umarım bt rehberliği görevlendirme süreci düzgün işler ilde...

Hocam BTR öğretmenlikle ilgili herhangi bir bilgim yok malesef.
Ancak resmi yazıda 17 eylül -31 aralık arası görevlendirme olacağı yazılmış olduğundan , bir çok bt formatörümüz ve ben , ilk hafta 8-5 çalıştık. Ve bu hafta öğrendik ki onay yazımız 24 eylül olduğundan ek dersler de onay gününden itibaren yazılması gerekiyor. Önceki görevlendirmelerde de önceden göreve başlardık ve onay yazımızın tarihi sonradan da gelse ilk duyuru yaptıkları resmi yazıdaki tarihle uyuşurdu. Şu an bize yapılan bu haksızlığın makul bir sebebi olabilir mi? Bu durumda olan arkadaşlar neler yaptınız?

itirazımızı ettik aşağı oturduk hayır vermiyoruz ekdersleri dediler.üstüne bir de o bir haftayı devlete helal edin dendi

Bir bardak soğuk su içtik üstüne. Hangi iş düzgün gidiyordu da bizim işimizde pürüz çıkmasın...

Yok mu arkadaşlar bir haber alan. Görevlendirme sürecinde 1 haftalık ekdersimizi yine yemeseler bari...

Bakanlığın yazısını aynen çıkmışlar, kendi yazıları v.s. yok mu hiç ilçelere gelen?

ebitefoyla görüştüm arkadaşlar.şuanda formatörlüğünüz iptal falan değil çalışmaya devam ediyorsunuz.yazıyı şuanda çıkartıyoruz okula yazı gelene kadar durumunuz aynı sonra btrye başvurularınız alınacak dedi.yanlış yönlendirme olmasın da benim öğrendiklerim bu kadar

Aydın Ebitefo görevlileri çalışma saatleri içim ne düşünüyor acaba, bakanlığın gönderdiği yazıdaki gibi eğitim öğretim saatlerini ve haftalık 30 saati esas alıyorlarmı?

Aydın'ı ben de aradım şimdi. bilisimaydin.com'da bakanlığın yazısı aynen yayınlanmıştı zaten, görev yazısı imzadan çıkmış. Görev yazısını koyar mısınız siteye dedim, site ile ilgili arkadaş bugün burada değil dedi. Bir okulda birden fazla görevlendirme olacakmış. İlkokulların şu anda listede olmadığı söyledim, site ile ilgilenen arkadaş güncelleyecek dediler.

10 Ekim'e kadar başvuru yapılacak, 15'inde başvuru onaylarının alınması bekleniyor.

İkinci görev onayları gelene kadar Formatör Öğretmenlik görevleri devam edecekmiş.

eya' Alıntı:
Aydın'ı ben de aradım şimdi. bilisimaydin.com'da bakanlığın yazısı aynen yayınlanmıştı zaten, görev yazısı imzadan çıkmış. Görev yazısını koyar mısınız siteye dedim, site ile ilgili arkadaş bugün burada değil dedi. Bir okulda birden fazla görevlendirme olacakmış. İlkokulların şu anda listede olmadığı söyledim, site ile ilgilenen arkadaş güncelleyecek dediler.

10 Ekim'e kadar başvuru yapılacak, 15'inde başvuru onaylarının alınması bekleniyor.

İkinci görev onayları gelene kadar Formatör Öğretmenlik görevleri devam edecekmiş.

İlkokullar hangi listede yok hocam? Bu listeyi nerden görebiliriz?

taylanchess' Alıntı:
eya' Alıntı:

İlkokullar hangi listede yok hocam? Bu listeyi nerden görebiliriz?

bilisimaydin.com'dan giriş yaptığınızda başvuru ekranı açıldı tekrar hocam. Kurum seçiyoruz her zamanki gibi. O listede şuan ilkokullar yok, liste güncellenecekmiş.

turboaga' Alıntı:
İlkokullar var ben başvurdum bile...

Benim sayfada tüm alanlar pasif görünüyordu kilitliydi, başvuru tamamla dedim, kayıt aldı durum kısmında sadece tercih 1 kendi okulum var diğer tercihler boş.. Bu şekilde olan arkadaşlar varmıydı?

Geri