Avm Sitesi(ASP.NET)

Kodla Büyü

SoftGe

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar,
bir avm için yaptığım site,
görüşleriniz değerlidir,
tek bakış açısı ile belli bir yere kadar gidiyor, farklı gözlerden farklı yorumlar alırsam daha güzel olur
teşekkürler şimdiden

http://www.batmanpark.com

Eline sağlık. Konsepte uygun bir tasarım olmuş.

Kodlamasını .net te yaptın da tasarımını nerede yaptın? Photoshop, fireworks, ya da elle mi?

Bir de İngilizcesi kampaings değil C ile olacak...

halk' Alıntı:

Kodlamasını .net te yaptın da tasarımını nerede yaptın? Photoshop, fireworks, ya da elle mi?

teşekkürler hocam,
tasarım hazır şablon üzerine elle div ile oturtuluyor,
içerik girişini de avm editörü yapıyor o yüzden yazım hataları bana ait değil hocam,
ama düzelttim onuda şimdi

tasarım güzel,sağ üstteki iletişim linki çalışmıyor

xapex' Alıntı:
tasarım güzel,sağ üstteki iletişim linki çalışmıyor
evet gördüm hocam,
düzelttim teşekkürler
bu arada tasarım bana ait değil,
tasarımları reklam ajansından illustrator olarak alıyorum,
ben modülleri kodluyorum,

güzel olmuş
hava durumu gereksiz bence
yerine başka birşey gelebilir.
facebook beğenenler falan.

Hocam öncelikle ellerine sağlık; görsel açıdan hoş bir site..
Yapıcı birkaç eleştiriyi yapayım musadenizle;
1-Logo daki yazı sitilini acaba sitenin geneli olmasa da en azından başlıklara ekleyebilirsin, bence hoş görünecektir.(Genel olarak yazısı stilini centry gothic vardı bence uyar)
2-Anasayfa da hava durumu arkadaşların da dediği gibi biraz çiğ durmuş.
3-anasayfada duyurular kısmıyla alakalı üst kısımda duyuru ve haberler gibi bir başlık olsa iyi olur gibi..
4-Duyurular kısmında duyuru ilk resminin ebatlarının galeri resimlerinden biraz daha büyük durması iyi olabilir.
5.Kurumsal kısmında avm resminin biraz photoshopla oynanması, ve veya gölge gibi efektler daha estetik katacaktır.
* Bence genel 2. sıradaki yazı sitilleri konusunu düşünsen iyi olur.
İyi çalışmalar

ikuru' Alıntı:
1-Logo daki yazı sitilini acaba sitenin geneli olmasa da en azından başlıklara ekleyebilirsin, bence hoş görünecektir.(Genel olarak yazısı stilini centry gothic vardı bence uyar)
3-anasayfada duyurular kısmıyla alakalı üst kısımda duyuru ve haberler gibi bir başlık olsa iyi olur gibi..
4-Duyurular kısmında duyuru ilk resminin ebatlarının galeri resimlerinden biraz daha büyük durması iyi olabilir.
5.Kurumsal kısmında avm resminin biraz photoshopla oynanması, ve veya gölge gibi efektler daha estetik katacaktır.
İyi çalışmalar
Teşekkürler hocam,
eleştirilere açığım (bu başlıkta yok ama bazı arkadaşlar , eleştiriyi hakaret boyutuna vardırıyor o zaman hoş olmuyor),
görüşlerinizde haklısınız ama bazı konularda logo gibi avm yönetimi ile karar alındığı için böyle kalacak,
ben aynı sra ile yanıtlayayım,
1- logo avm nin kararı öyle kalcak her yerde
2-hava durumu benimde hoşuma gitmiyor ama ne olabilir diye düşünüyorum şu aralar,
3-üst kısımda böyle bir şey koyma gereği duymadık alt taraf zaten sabit istediği zaman ulaşabiliyor
4-Anlayamadım :)
5- Görseller konusunda seçmeler yapmaya devam ediyoruz boş kalmasın diye konuldu,
zaten şu anda kat planlarımızda eksik
aslında kat planlarını flash olarak yapabilirim diyen varsa görüşebiliriz
tekrar teşekkürler

celikumit' Alıntı:
ikuru' Alıntı:
İyi çalışmalar
Teşekkürler hocam,
eleştirilere açığım (bu başlıkta yok ama bazı arkadaşlar , eleştiriyi hakaret boyutuna vardırıyor o zaman hoş olmuyor),
görüşlerinizde haklısınız ama bazı konularda logo gibi avm yönetimi ile karar alındığı için böyle kalacak,
2-hava durumu benimde hoşuma gitmiyor ama ne olabilir diye düşünüyorum şu aralar,
3-üst kısımda böyle bir şey koyma gereği duymadık alt taraf zaten sabit istediği zaman ulaşabiliyor
5- Görseller konusunda seçmeler yapmaya devam ediyoruz boş kalmasın diye konuldu,
tekrar teşekkürler

hocam;
1 logoyla alakalı problem yok, genel yazı stilini değiştirin babında söylemiştim.
4- resmi gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    105.1 KB · Görüntüleme: 867
Hocam şık ve güzel olmuş... Alt kısımdaki sinemalar, kampanyalar kısmını slideshow la mı yaptınız...

halk' Alıntı:

hocam sinemalr die link varya öyle bi link nasıl ekliyoruz

ie8 ve operada slideshow kısmında hata veriyo.chrome da sorun yok

ikuru' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
ikuru' Alıntı:
İyi çalışmalar
Teşekkürler hocam,
tekrar teşekkürler

hocam;
1 logoyla alakalı problem yok, genel yazı stilini değiştirin babında söylemiştim.
4- resmi gönderiyorum.
anladım hocam,
o manşette görünen resmin ojinal hali
onu tamamen kaldırmayı düşünüyorum aslında
teşekkürler

arifa19' Alıntı:
Hocam şık ve güzel olmuş... Alt kısımdaki sinemalar, kampanyalar kısmını slideshow la mı yaptınız...
hocam onu jquery cycle kullanarak yaptım
css de oynamalar yaptım,
aslında bu modül nivo slider diye bilinir ama jquery kütüphanelerinde çakışma oldu bende css ile oynayarak o hale gitirdim
yani orjinali
http://www.malsup.com/jquery/cycle/pager-over.html
budur hocam,
java ve css ile oynayarak o hale geldi

Hocam yanlış anlamayın bu işlere yeni başlayan biri olarak sadece merak ediyorum bu siteyi ne kadara yaptınız ? (PM de atabilirsniz)

ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen gayet başarılı hocam tebrik ederim. benim taviyem yazı fontunda değişikliğe gitmeniz artık sağ tarafındaki duyurular bölümünü marque yerine basit bir jquery uygulaması ile daha görsel ve kaliteli hale getirebilirsiniz. son olarakda footer bölümündeki kampanya ıvır zıvır resimlerini borderlerini standart bişi olmaktan kurtarın en azından köşeleri oval yapabilirsiniz. acizane fikirlerim bunlardır. ellerinize sağlık.

noktanet' Alıntı:
ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen gayet başarılı hocam tebrik ederim. benim taviyem yazı fontunda değişikliğe gitmeniz artık sağ tarafındaki duyurular bölümünü marque yerine basit bir jquery uygulaması ile daha görsel ve kaliteli hale getirebilirsiniz. son olarakda footer bölümündeki kampanya ıvır zıvır resimlerini borderlerini standart bişi olmaktan kurtarın en azından köşeleri oval yapabilirsiniz. acizane fikirlerim bunlardır. ellerinize sağlık.
çoktandır oda aklımda hocam,
kayan yazı modülü hazırlamadım gitti,
belki lazım olan olur paylaşayım
http://www.webdizayni.org/code/jquery-j ... ayan-yazi/

buradakini uygulamayı düşünüyorum
teşekkürler

hocam hava durumu cok gereksiz :) birde yukari dogru kayan duyuru seklinde yazilar var arkasi beyaz fon cok sade olmus gibi

emeginize saglik güzel olmusss

Geri