avg'yi kaldıramıyorum

Kodla Büyü

samet_uğur

Aktif Üye
pc'ye avg yükledim, şimdi kaldırmak istiyorum ama hata veriyor kalkmıyor.hata kodu :

Yerel makine: kurulum işlemi başarısız
Kurulum:
Hata: Eylem kayıt defteri anahtarı HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows: kayıt defteri anahtarı oluşturuluyor... için başarısız oldu.
Erişim engellendi.

ne yapmam gerekir sayın hocalarım..?

netame' Alıntı:
http://www.avg.com/ww-en/download-tools

buradan avg remover indirip kaldırmayı deneyebilirsiniz.
+1
bu sizin işinize yarar.
AVG Antivirus programının 2011 sürümünü sadece bu yolla kaldırabilirsiniz benim bildiğim...

bende avast ı kaldıramıyorum. remover indirdim ama güvenli modda çalıştırın dıye uyarı verıyor. ama virüslerden galiba güvenli mod hiç açılmıyor. başka virüs programı da indiremıyorum. ne yapmam grek?

ben de bilgisyara vişrüs programı yükleyemiyorum izin vermiyor çözemedim gitti

Çağrı1' Alıntı:
ben de bilgisyara vişrüs programı yükleyemiyorum izin vermiyor çözemedim gitti
Hocam benim de yüklediğim hiç bir antivirüs programını çalıştırmıyor, ctrl+alt+del'e izin vermiyordu. Güvenli modda comfixle sonra da avira ile tarattım. Tüm sorunlarımdan kurtuldum. Tavsiye ederim.

Almestin' Alıntı:
bende avast ı kaldıramıyorum. remover indirdim ama güvenli modda çalıştırın dıye uyarı verıyor. ama virüslerden galiba güvenli mod hiç açılmıyor. başka virüs programı da indiremıyorum. ne yapmam grek?

İnternet antivirüs yazılımlarının BOOTCD leri dolaşıyor. Özellikle Kaspersky ın CD sini tavsiye ederim. Onu indirip virüs taraması yaptırabilirsiniz.

Geri