Avea'nın Kazığı Beceriksizliği

Kodla Büyü

tayinci42

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
2,721
hukuki işleme gerek yok tüketici hakem heyetine bir fauranı, başvurunu belirten dilekçe ve cep telindeki mesajıda al git. 1061 tl ye kadar dava açmana gerek yok.
 
avea 3g kullanırken dikkat edin arkadaslar, benbunların yanlıslıklarına itaraz ederek 8ay bedava kullandim, nedenide önceki 1sene boyunca fazla fazla fatura ödetmeleri.
 
Sorun sistemde değil kafa yapısında;Memurun sırtından yükseldiler.Yükseklikten başları dönüyor.Müşteri hizmetleri berbat.
Tarife değişikliği nedeni ile Fazla ödeme tahsil ettikleri kredi kartıma iade edeceklerini söyledikleri parayı sonradan
fikir değiştirip , sonraki aylara mahsup edeceklerini söylediler.Ama mahsupta etmediler.İnkar ettiler.Ben 1 yıllığına sözleşmeliyim.Kasımda bitiyor.Türkcell daha cazip geldi bana.Hiç olmassa müşteri hizmetleri ve ödemelerdeki aksaklıklar avea kadar kötü olamaz. Avea mı ;Gün sayıyorum.
 
Çok karaktersiz br operatördür kendileri...40 TL aldığım aldığım kamu 1000 tarifesinin aylık sabit fiyatını 47 yapmışlar. Telefonda görüştüm kişi size 50 TL indirim yapalım faturanızda dedi tamam dedim ama yinede değiştircem operatörü.
 
3 operratörü kullandım. En dürüstleri vodafone. Avea mı kesinlikle uzak durulması gereken bir operatör herşeyiyle berbat.
 
bende aylık sözde 30 tl lik kamu kulanıyordum ama en az 36.75 geliyordu. kota aşımıda söz konusu değildi, meğerse internetide eklemişler üstelik haberim bile yok zaten telefon uyumluda değil, türkcell her yöne 21 tl kullanıyorum. şimdi kafam rahat.
 
dehencan' Alıntı:
3 operratörü kullandım. En dürüstleri vodafone. Avea mı kesinlikle uzak durulması gereken bir operatör herşeyiyle berbat.
Sakın operatörlere güvenmek gibi bir hata düşmeyin benim Vodefone ile yaşadıklarımı anlatsam bir kaç sayfa yazı tutar belkide. Beni o kadar mağdur ettiler ki anlatamam.
O yüzden hiçbir operatöre güvenmeyin tek dostunuz içikiniz sigaranız onlarda terkeder olmazsa paranız. :)

Haa linkinide buldum. :)
her-telden-f29/vodafone-magdurlari-hatti-iptal-edilenler-t33820.html
 
avea mı? uzak durun kesinlikle. şimdilerde vodafone takılıyorum ama o da 2. ay 10 tl fazladan gönderdi faturayı. :-1:
 
Geri
Üst