avast hatasının çözümünü ilen varmı

Kodla Büyü

muzo696

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BEN AVAsTIN SON SÜRÜMÜNÜ İNDİRDİM 1 YILLIK LİSANS BULDUM 1 2 GÜN SONRA KARŞIMA STOP DİYE EKRAN ÇIKTI ( your avast internet security is illegal and will be shut down )

YAZIYOR AMA AVASTI AÇINCA HİÇBİRŞEY olMAMIŞ GİB İ ÇALIŞIYOR SİSTEM GÜVENLİ OLARAK GÖZÜKÜYOR

bunun cıkmasını nasıl onlerım

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    41.5 KB · Görüntüleme: 1,748
hocam bendede çıkıyor, 1 yıllık lisansa 7 dolar istiyor verip kurtulsam mı diyorum aslında..

Başka bir lisans arama hocam ben en az 10 tane lisans denedim pc yi yeniden başlatınca aynı hatayı veriyor. Başka bir virüs programı kurdum..

İşin garip tarafı bende de bu hata var ancak benim key süresi 2013'te bitiyor...Kara listeye alınmış büyük ihtimalle...Hata da bu yüzden veriyordur.Ya güncel key bulunmalı ya da başka bir program kurulmalı...

mazaka2012' Alıntı:
İşin garip tarafı bende de bu hata var ancak benim key süresi 2013'te bitiyor...Kara listeye alınmış büyük ihtimalle...Hata da bu yüzden veriyordur.Ya güncel key bulunmalı ya da başka bir program kurulmalı...

eski versiyonu sildim.
kayıt defterinden tüm izlerini sildim.
yeni versiyonu yükledim.
yeni lisans dosyası yükledim.

sonuç hüsran. yine çıkıyor aynısı.

arkadaşlar regediti açın F3 e basın illegal yazıp aratın avast adı altında prefixli bi klasör ve değerleri gelicek önünüze (sildim oldu bu yüzden tam yolu bilmiyorum)
ordaki avastın alt klasörlerini silin değerlerinde illegal alıntısı olan o kadar...:) yani klasör isimleri internet adresleri gibi zaten onları silin

Geri