Atom 1.60 ghz 1.32 ghz 0.99 gb ram

Kodla Büyü
Kaldırır kaldırmasına da ilerleyen zamanlarda sistem illaki yavaşlayacak ve çok ağır çalışacaktır. windows 7 lite sürümünü bulabılırsenız onu deneyın.Bence pardusun uygun bır surumunu kullanın

Bende 2 gb ramli olan Samsung n150 var, bir tek Windows 7 düzgün çalışıyor zaten. 8-9 senelik. Aldığımda Xp kuruluyrdu. Ssd kurulsa belki kendine gelir ama bu haliyle chrome ve YouTube ölüm vuruşu yapıyor makinaya.

Hocam ayni ozelliklerde benim de netbook vardi ama bu haliyle win7 de bile cok agir cakisiyordu. Ram 2gb a yukselttim 120 gb ssd hdd taktim suan guzel bir sekilde win7 calisiyor.cocuk uzaktan egitimini bununla yapiyor bir problem yok en azindan simdilik

Hocam ayni ozelliklerde benim de netbook vardi ama bu haliyle win7 de bile cok agir cakisiyordu. Ram 2gb a yukselttim 120 gb ssd hdd taktim suan guzel bir sekilde win7 calisiyor.cocuk uzaktan egitimini bununla yapiyor bir problem yok en azindan simdilik
Markası ne hocam?

Bende de hp netbook var, benzer özelliklerde, ama harddisk değişecek, vista yüklüydü, ileride lazım olur diye bekletiyorum cihazı. Ama hplerdeki ısınma sorunu bu cihazda var, masraf yapsam değer mi, fazla kararsızım. Belki de en iyisi ikinci el donanımla bunu çalıştırmaya çalışmak.

Markası ne hocam?

Bende de hp netbook var, benzer özelliklerde, ama harddisk değişecek, vista yüklüydü, ileride lazım olur diye bekletiyorum cihazı. Ama hplerdeki ısınma sorunu bu cihazda var, masraf yapsam değer mi, fazla kararsızım. Belki de en iyisi ikinci el donanımla bunu çalıştırmaya çalışmak.
Asıs Hocam

Hocam bebim bilgisayarım değil ve windows dışında bir işletim sistemini kullanabileveklerni zannetmiyorum

Geri