ATAK Programını Kaldıramıyorum

Kodla Büyü

orangeroom

Site Gezgini
Merhabalar,
Sadece 12. sınıfların tahtalarından programı kaldırma kararı aldık. Fakat "Kaldırma diski oluştur" özelliğini seçerek oluşturduğum bellekler işe yaramıyor. Tahtayı açmayı sağlıyorlar, normal anahtar gibi. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

hocam tahtayı açarken yönetici olarak açmanız lazım diğer türlü olmaz tahtayı açtıktan sonra kapatma kısmında yönetici seçeneği var ordan seçip sifre girip açacaksınız flaş takınca direkt kaldrıır programı

Dün yönetici olarak da denemiştim olmamıştı. Bugün siz yazınca tekrar deneyim dedim yönetici olarak, oldu bu sefer. Dün neden olmamıştı, bugün neden oldu anlam veremesem de, teşekkürler :)

Hocam anlam veremediğiniz yeri garantili yapmak istiyorsanız
Flash bellek bilgisayara takılı iken Çalıştır a gir.cmd. yaz. Gelen komut istemine
net user administrator/active:yes burayı kopyala veya elle yaz. (boşluk olan yere dikkat et Net boşluk User boşluk ) enter....Ondan sonra Belleğin içinden gir programa ister kur isterse kaldır seçeneği ile kaldırma belleği oluştur.

tahtalara yeni imajı(2020) yükledim atak programını kurdum ama şimdi atak kaldır flashı işe yaramıyor. Yönetici hesap olması gerektiğini söylemişsiniz tek hesap var o da yönetici ama işe yaramıyor. Atak nasıl kaldırabilirim

Geri