Atak Marka Algılanamadı

Kodla Büyü

kubi68

Üye
Bazı flash larda ne yaparsak yapalım marka algılanamadı hatası alınıyor be flash anahtar olarak çalışmıyor. çözümü bulan oldu mu Alcormp. aptool gibi programlarlada denedim tanıtamadım

hocam önce flash hazırla programını çalıştırın sonra flash belleği takın. Önce flash takıldığında o hatayı verebiliyor.

O hata bende çok oluyor çıkar tak yapıyorum sürekli tanıyınca işlem tamam.

Bir arkadasim atandigim okula atak kurmus, kurulum ve hazirlama programinida birakmis saolsun.

Fakat ben firmatladigim tahtalara atak kjrunca cokerttim hep.
Win7 ve win 10 icin atak kurarken nelere dikkat etmeliyim?

yeni scandisklerde de ayni sorun var. flair serisi olmasi lazim. ayni seriden kullaniyorum tek seferde ve cok hizli. gel gelelim yenilerde sorun.

Bir arkadasim atandigim okula atak kurmus, kurulum ve hazirlama programinida birakmis saolsun.

Fakat ben firmatladigim tahtalara atak kjrunca cokerttim hep.
Win7 ve win 10 icin atak kurarken nelere dikkat etmeliyim?
antivirüs programı olmamalı win10 dakinide kapatmalısın deepfreeze vs ile kullanacaksan atak dan önce bu freeze progrmlarını kurmalısın sonra pasif yap atağı kur

aynı durum bendede oluyor fakat çıkarıp başka bir usb slotuna taktığımda markayı algılıyor ve sorunsuz çalışıyor

Yukarıda söylendiği gibi belleği çıkarıp takınca sorun düzeliyor. Belleğin içindeki gizli dosyaları kontrol edebilirsiniz. Bende de bazen marka algılamıyor fakat belleğin içerisine atak programı verisini gönderiyor. Çalışmasında sorun olmuyor.

YOK HOCAM BU ÖYLE BİR SORUN DEĞİL TAK ÇIKARLA HALLOLMUYOR. CHİPSET LE ALAKALI GALİBA TANIMIYOR HİÇ BİR ŞEKİLDE[/QUOTE
Hocalarım Deep Freeze ile Atak birlikte kurdu.Dün anahtarla giriş yapmaya çalıştım ama sürekli hata sesi verdi ve açılmadı. Daha sonra flash belleği biçimlendirip tekrar anahtar oluşturdum ama yine tahtaları açamadım.Yardım edebilir misiniz?

Bazı flash larda ne yaparsak yapalım marka algılanamadı hatası alınıyor be flash anahtar olarak çalışmıyor. çözümü bulan oldu mu Alcormp. aptool gibi programlarlada denedim tanıtamadım
Hocam drekt start yapmayin ayarlara girip marka adi vs calisan bir flasinki gibi yaparsaniz oluyor.sadece adresleri degistirmeyin sakin flash kullanilmaz. Ben calismayanlari da calisdirdim burada acuklamada yapmisdim bir baslikda.

Nasıl olacak hıocam matrka algılanamadı diyor4-5 flasta sansik te var baska markalarda ne yapmamı önerirsiniz çözüm yokmu hala

A101 flasşı atakta hiçbir şekilde çalışmıyor zaten gördüğüm en çabuk bozulan flaş kimseye tavsiye etmiyorum

Bu problem ile ilgili bir çözüm yolu bilen var mı arkadaşlar. Bellekleri tanımıyor program.
Marka algılanamadı hatası veriyor sürekli. Tak-çıkar da olmuyor.

Aynı problemi bende yaşıyorum. Flash belleği çıkarıp takınca tanıyor ve ATAK oluşturabiliyorum.

Geri