atak kur kurdum kaldıramıyorum biri lütfen yardım etsin

Kodla Büyü

gulivo

Aktif Üye
arkadaşlar atak kuru kurdum (şifreliyor akıllı tahtayı flaşı takınca açılıyor) şimdi kaldırmak istiyorum programlarda yok c de arattım yok pardustan giriş yapayım dedim root yönetici sifresi istiyor. bana ALLh aşkına bi yol gösterin

Kurarken yaptığınız ayarları kullanarak programı kaldırma flash belleği oluşturabilirsiniz. taktığınızda program kaldırılır.

Eğer 1.09 versiyonunu kullanıyorsanız, bu şekilde.

Eğer eski versiyonu kurduysanız ve il/ilçe/okul adı/şifre gibi bilgilerde (1.06) sorun İ, Ş, Ğ, Ö, Ü gibi Türkçe karakterlerden kaynaklanabilir. C de arattırma yapabildiğinize göre bir şekilde açmışsınız. C:\Windows klasörü içinde servisatk.exe dosyasını sileceksiniz. Dosya gizli olduğu için listelenmez. Ya gizli dosyaları göster diyeceksiniz ya da winrar gibi bir programla windows klasörüne bakacaksınız.

TAVSİYEM: Son versiyonunun kullanmanız. Bu programı kurmadan önce deepfreeze benzeri bir koruma programı yüklü bilgisayarda ilk denemelerinizi yapmanızdır. Çalışma sistemini anladıktan ve hata olmadığından emin olduktan sonra kalıcı olarak kurmanız daha iyi olur. İyi çalışmalar dilerim...

muharrem bey bana daha detaylı bilgi verin lütfen c buldum ama silinmiyor çalıştığından dolayı diyor nasıl silcem sorun şu sadece benim flaşımda açılıyo tahta diğer öğretmen arkadaşlarınkinde açılmıyor kesin kaldırmam lazım şimdi tahtayı sadece ben kullanıyorum

Hocam o zaman çok basit. Flash Hazırla programını açın, normalde kaydet dediyseniz il, ilçe ve okul adı kayıtlı gelir. Kayıtlı gelmediyse il, ilçe, okul adı ve şifre bilgilerini aynen girin. farklı bir flash bellek takın. Anahtar oluştur butonu aktif olmadıysa bir süre sonra flash belleğinizi çıkarıp tekrar takın. Sonra altta "kaldırma flash belleği oluştur" çentiğini işaretleyip, anahtar oluştur deyin. Böylece programı kaldırma flash belleği oluşturmuş olursunuz. Bu flash bellekle sistemi açtığınızda program kendini kaldırır ve bilgisayarı yeniden başlatır. İyi çalışmalar dilerim...

ek bilgi olsun. Ben ubuntu flash diski hazırlayıp ondan başlatıyorum. C sürücüsünden ilgili dosyaları sildiğimde atak programını kaldırmış oluyorum. En temizi :D

Geri