ASUS F3SA (X52S SERİSİ) ekran bağdaştırıcı sorunu

Kodla Büyü

yigitkocak

Üye
merhaba arkadaşlar, ASUS F3SA (X52S SERİSİ) notebook kullanıyorum, ama hiç memnun değilim sebep şu: örneğin bir siteye girdim vektörel çizimlere bakıyorum bir anda donuyor ekran kararıyor sonra bir mesaj geliyor "görüntü bağdaştırıcısı bir problemle karşılaştı ..." asusun sitesinden ekran kartı driver'ı indireyim dedim, ilginçtir bu model için bir tane driver yok. sonra ekran kartının (atiradeon hd-2600) sitesinde güncel driveri yükledim yine olmadı. yardımcı olursanız sevinirim...

sitenin ismini yazarsanız ben bir sorunla karşılaşıyormuyum diye bakabilirim.
aynı seri laptop kullanıyorum.

tam olarak gezdiğiniz sayfada yardımcı olabilirdim.
bu siteler içinde gezdiğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım

işletim sistemi olarak win7 kullanıyorum, vista sürümü çok performans vermiyor zaten. yukarıda yazdığım sitelerde gezerken farenin scroll'unu hızlıca aşağı çektiğimde bir anda donuyor, ekran kararıyor1-2 dk sonra bazen kilitleniyor bazende "görüntü bağdaştırıcısı yanıt vermeyi kesti..." bir mesajla geri geliyor. tabi sonra ekran kartı sıkıntı yaşadığı için tekrar başaltmam gerekiyor sistemi. asusun driveri da işe yaramadı. ati hd 2600 sitesinden indirdim, update ettim olmadı son çare teknik servise gidicem galiba... teşekkürler yinede arkadaşlar.

Geri