astrada indirim

Kodla Büyü

ftsz63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
eski kasa 0km astra 36binden satılıyormuş bilgisi olan varmı 6binlik indirimi varmış

36 000 tl ye en baz model astra classic satılıyo. benzinli .ben dizel 0 aldım. piyasada son kalanlarında 41,500 tl....

arabadan anlayan birinden yardım alacaksın hocam biz de anlamıyoruz ama soruyoruz soruşturuyoruz :wink:

patlamismisir' Alıntı:
ilk araba için arabadan anlamayan biri olarak 2. el mi almalı? ya kandırılırsam :?

Hocam bu laf olmamış, bu lafın doğrusu şu; "İlk araba için araban anlamayan biri olarak sıfır mı almalıyım? 2. Elde ya kandırılırsam?" olmalı.

okanformula' Alıntı:
patlamismisir' Alıntı:
ilk araba için arabadan anlamayan biri olarak 2. el mi almalı? ya kandırılırsam :?

Hocam bu laf olmamış, bu lafın doğrusu şu; "İlk araba için araban anlamayan biri olarak sıfır mı almalıyım? 2. Elde ya kandırılırsam?" olmalı.
ben de aynı soruyu merak ediyorum...

Dün Ordu Opel bayine sorduk. Astra Sedan 38 bin küsür, hb ise 33 bin küsür. Artık dizeli üretilmeyecek, sadece benzinli modeli çıkacakmış. Bu modeller essentia modeli olup konfor paketli. Birde hb otomatik vites var oda 36 bin küsür ama onda konfor paket yoktu.

bence fiyat çok iyi 33000 arabaya verirsin 2500 e de prins marka lpg atarsın sonra bin gitsin...

Astra konfor paketi+tüp= 38,5 filan ediyor.
Bir alternatif olarak Kia Ceed'de bence güzel araç, dizel başlangıç fiyatı 40bin.

Opel iyidir. :+1: Hem kasa, hem de motor çok sağlamdır (General Motor). Benzinde içer ama tüpte koklar (Galiba benzin sıvı olduğu için içiyor, LPG de gaz olduğu için kokluyor :D )

Geri