astra hb mi sedan mı?

Kodla Büyü
aracınızı başkaları için alıyorsanız HB alın havanız olsun,
kendiniz için alacaksanız kardeşim araba insan ve eşya taşımak içindir tabikide bagaj dolayısıyla sedan..

Büyük bagaj yılda kaç defa işine yarayacak.hocam füme 2008 astra hb al,sür gitsin...

hocam aracın 6 vites olması avantaj değil. 110 km. hızla giderken bile 6. vitese atamıyorsunuz araç bayılıyor ve ekonomik olmuyor. yüksek süratte kullanılabiliyor. şehir içi kullanımda hiç de ekonomik değil özellikle sedan kasalar. Yeni kasa dizel astralar 5 vites ve ortalama tüketim değerleri daha düşük. eğer genellikle şehir içi kullanıyorsanız astra almayın derim. motor küçük ve daha çok zorlandığı için fazla yakıyor. 6-7 litre ortalamaları görebilirsiniz şehir içi değerlerde. ama uzun yolda gayet ekonomik bir sürüşe sahip, tıkabasa dolu olsa da 4.5 ortalamayla gidersiniz. bu arada ben de astra 2011 HB 1.4 benzinli kullanıyorum.

sinerjique' Alıntı:
Büyük bagaj yılda kaç defa işine yarayacak.hocam füme 2008 astra hb al,sür gitsin...
bende polo hb var. yılın 11 ayı işimi rahat görüyo ama bagajın lazım olduğu o 1 ay illallah ediyorum.

alfa-turk' Alıntı:
sinerjique' Alıntı:
bende polo hb var. yılın 11 ayı işimi rahat görüyo ama bagajın lazım olduğu o 1 ay illallah ediyorum.

valla hocam çarşamba günü 2000 model polo hb mi sattım bugün 2005 model astra hb için anlaştım.Bagaj konusunda aynı senin gibi yılın 1 ayı çok berbat geçiyor ama yapacak bişey yok polo olsun astra olsun hb modelleri daha yakışıklı :).

Geri