Astra Classic III Hb

Kodla Büyü

pckopat11

Aktif Üye
arkadaşlar 0 km 1.6 i 16V - 115 HP, Easytronic Şanzıman 5-ileri bu araç için 36 bin lira fiyat veriyorlar ama daha tam konuşmadık
yarı otomatik, benzinli, 1,6 bir araç
bu araçı kullanan varmı? fikirlerinizi almak isterim teşekkürler.

Alınmaz.
Çünkü yarı otomatik
Tam otomatik kabul,manuel kabul, yarı otomatik alma bostancı sanayide ustalarımız var tavsiye etmediler bana.

valla hocam bende hiç otomatik sevdası yokta eşim ancak onun üstesinden gelebiliyor. bende tam otomatikten haz etmiyorum o yuzden yarı otomatik arayışı astrada sonuç verdi fiyat da düşünülünce ama bakalım teşekkürler

hocam 10 numara araba al. ben kullandım ve çok rahattı..
115 beygir olmasıda atik yapar arabayı...
o sanayi işi eskidenmiş....
ayrıca tüptede hiç sorun çıkarmıyor...
alırsan şimdiden hayırlı olsun..

hocam peşin paranız varsa fiyat/performans alınacak en iyi sıfır araç. tek eleştiri yüzünün biraz eskidiğine yönelik sanırım 2005'te çıkmış o kasa tam bilmiyorum.

sezginozturk hocam bayi fiyatı zaten int te 36 500
bu kasa 2004 de çıktı hocam zaten son seri bu kasa kalkıyor

hocam ben de almayı düşünüyordum vazgeçtim. sebebi şu. bi arkadaşım geçen sene 2011 aldı. dediği şu alma. neden dedim. yeni çıkan astraları 2006 2007 lerle karıştırma.. onlardaki malzeme kalitesi bunlarda yok dedi. kapı içi çıtalar yok. kapı dışı çıtalar yok falan filan.. ve alacağınız araba fiyata bakılırsa essentia. yani essentia confort paketli değil. düz essentia da çelik jant bile yok hocam.. diğer eksilerini yazmama bile gerek sanırım. umarım yardımcı olmuşumdur.

Golfün trendline modeli 36.900 iken astra alan çıkmaz bence tabi otomatik vites belirleyici özellik değilse.

Geri