astra classic 1.6

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
astra classic 1.6, lpg hiç takılmamış.
70bin km'de. km orijinal. araç tanıdıkta. bildiğim araç ve kişi. klima yok, abs falan hiç yok :)
16bin TL fiyat makul mü sizce?
piyasayı bilen arkadaşların fikirleri nedir bu konuda?

ben kararsızım, araba almak şu an aklımda hiç yok. emektar ile idare ediyorum şahsen :)
ama bunu da kaçırmak istemiyorum.

Araç değişikliğine gidecekseniz çıtayı biraz daha yükseltmek gerekebilir.

Bu araç için tüp olmaması avantaj gibi görünse de fiyata olan etkisi göz ardı edilmemeli.

Km orjinalliği önemli bir kriter. En az 2000 model araç orjinal 70 bindeyse iyi değerlendirmek lazım.

2. aracım olacak arkadaşlar. aslında bi müddet daha idare ederim diye düşünüyordum. ama söylediğim gibi, araç ve satıcı tanıdık. km'de şüphe yok.
kaçırmak istemiyorum. fiyat konusuna takıldım. piyasayı iyi bilenler fiyat için ne diyorlar?
yüksek model, şu an için hiç düşünmüyorum, başka bi araç da bakacak olsam, verebileceğim en yüksek miktar 15-16bin TL.

sağolun frtmr hocam.
görüş ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, fiyat konusunda. :)

arkadaşlar,
fiyat konusundaki görüş ve önerileriniz benim için önemli :)

f kasa mı g kasa mı kaç model bu bahsi geçen araç? max 99-00 dır gerçi..
şu an sizdeki araç ne? bilelimde değermi değişmeye..
sadece kmsi içinde araba alınmaz ki..

the_korsan hocam;
modelini eklemeyi unutmuşum. tahmin ettiğiniz gibi 2000 model. f kasa. tam da 2000'de yeni kasaları çıkmıştı. bu eskilerinden.
hocam, 86 model reno 12'im var. onunla idare ediyorum şimdilik. LPG'li değil.
ilginiz için teşekkürler. :)

Fiyatların hepsi artık anormal hocam valla şu piyasa şartlarında, ama bu piyasaya göre de istenen rakam anormal değil :) 3-5 indirebilseniz bir şeyler daha keşke de lpg taktırsanız.

Mevcut aracınızdan sonra hocam değişmeye kesinlikle değer bence.

hocam, renomun maşallahı var. nazar değmesin. giderinde, motorunda hiç bi sorun yok. çekişi çok iyi. ama artık yavaş yavaş inzivaya çekilmeye başlasın istiyorum. neden diyecek olursan, mesela far kolunda bi sıkıntı var ve bulunduğum yerde kolu bulamadım. sağolsun elektrikçi bi yolunu buldu, halletti. yavaş yavaş emekliye ayırayım diye düşünüyorum.
astra ise tanıdıktan ve güvendiğim biri ve bildiğim araç.
yani şimdi fiyat uygun mu diyorsunuz(?), anlayamadım(!) :D

reveneyes hocam, ederi nedir size göre aşağı yukarı(?)

fiyat konusunda ne diyorsunuz arkadaşlar :?:

Geri