AspNet MVC

Kodla Büyü
Hocam bugünlerde ben de çalışıyorum. Nasıl bir yardım istiyorsunuz belki karşılaşmışımdır...

v.ofkeli' Alıntı:
Hocam bugünlerde ben de çalışıyorum. Nasıl bir yardım istiyorsunuz belki karşılaşmışımdır...

ne güzel hocam. çok iyi bir şey .uğraşıyorum çalışıyorum bir yere gelip tıkanınca bir çözüm bulamadım ,yardım alamadım. 1 aydır uğraşıyorum.
biraz soğumay abaşladım.çok heves etmiştim.

bir template üzerinde çalışıyorum.loğin giriş sayfası yapacam fakat tüm kullanıcılara yetkileri (menüleri) ayrı ayrı secerek vermek istiyorum.
bir kullanıcıya birden fazla menü yetkisi verebileyim.
ama yapamadım yapamadım

Hocam bende benzer bişey yapmıştım PHP de. Admin e bir iki menü fazla görünüyordu. Ben hazır template kullanmadım.
İf kullanarak şart koydum kullanıcıadi=admin ise görünecek linkler değil ise görünecek linkler şeklinde.
Senin sisteme uyarmi bilmiyorum.

afilli' Alıntı:
v.ofkeli' Alıntı:

ne güzel hocam. çok iyi bir şey .uğraşıyorum çalışıyorum bir yere gelip tıkanınca bir çözüm bulamadım ,yardım alamadım. 1 aydır uğraşıyorum.
biraz soğumay abaşladım.çok heves etmiştim.

bir template üzerinde çalışıyorum.loğin giriş sayfası yapacam fakat tüm kullanıcılara yetkileri (menüleri) ayrı ayrı secerek vermek istiyorum.
bir kullanıcıya birden fazla menü yetkisi verebileyim.
ama yapamadım yapamadım

Onunla ilgili sablon bulmustum 10 gun once. Bulunca atarim burdan

Normalde su sekilde rolleri belirtirseniz o kullanicilar giriyor. Rolleri iyi belirlemek gerekir sanirim

[Authorize(Roles = "rol1,rol2")]
public class SalaryController : Controller
{
}

Geri