ASP ve Dreamweaver ile Dinamik Web Sitesi Görsel Eğitimi

Kodla Büyü
evrim0626' Alıntı:
izlemekte fayda var yinede dursun bi kenarda. paylaşım için teşekkürler. bende asp yerine asp.net diyenlerdenim :+1:
ben fayda olacağını düşünmüyorum :) çünkü asp'nin sözdizimi diğer dillerin sözdizimine pek benzemiyor bence...

Ben çok faydasını gördüm.
Ekleme, silme, düzenleme işlemlerini burdan yapmak çok kolaymış. Kodlarla boğuşmaktan kurtuldum.
Sayfa numaraları vermek bununla ne kadar da kolaymış böyle.
Hep frontpage kullandığım için dreamweaverın bu özelliklerini bilmiyordum.
Teşekkürler hazırlayana ve sunana...
AspMaker'ı keşfettiğimde çok sevinmiştim. Bu ikincisi oldu.

yo hocam öncelikle herşey için çok sağol çok işime yaradı ama conn_veri kısmında batababe bağlantısı hata veriyor o kodları mail adresime atabilirseniz sevinirim çünkü site sadece şuan local de benim pc de çalışıyo diğer pc lerde veritabanı yolu bulunamadı diyo yardım ederseniz çok sevinirim.

Rüzgara Karşı' Alıntı:
evrim0626' Alıntı:
izlemekte fayda var yinede dursun bi kenarda. paylaşım için teşekkürler. bende asp yerine asp.net diyenlerdenim :+1:
ben fayda olacağını düşünmüyorum :) çünkü asp'nin sözdizimi diğer dillerin sözdizimine pek benzemiyor bence...

yo hocam öncelikle herşey için çok sağol çok işime yaradı ama conn_veri kısmında batababe bağlantısı hata veriyor o kodları mail adresime atabilirseniz sevinirim çünkü site sadece şuan local de benim pc de çalışıyo diğer pc lerde veritabanı yolu bulunamadı diyo yardım ederseniz çok sevinirim

Geri