ASP.Net ve C# (Türkçe)| 56 Hafta Kurs Dersleri | AVI Formatı

Kodla Büyü
aethram' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:
hocam 3. video silinmiş herhalde kontrol ederseniz sevinirim veya elinde olan bir arkadaş tekrara paylaşırsa çok makbüle geçer

3. videoda sorun yok linki doğru kopyalayamamış olabilirsin tekrar dene istersen

işte 3. video linki
http://hotfile.com/dl/134029340/37c9d0a/3-31.01.2009-Cumartesi_(ASP.Net-C).rar.html
hocam vermiş olduğunuz linklerdeki(hotfile üyelikleri) hotfile hesabını jdownloader a nasıl gircez?

jiyan054' Alıntı:
aethram' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:
hocam 3. video silinmiş herhalde kontrol ederseniz sevinirim veya elinde olan bir arkadaş tekrara paylaşırsa çok makbüle geçer

3. videoda sorun yok linki doğru kopyalayamamış olabilirsin tekrar dene istersen

işte 3. video linki
http://hotfile.com/dl/134029340/37c9d0a/3-31.01.2009-Cumartesi_(ASP.Net-C).rar.html
hocam vermiş olduğunuz linklerdeki(hotfile üyelikleri) hotfile hesabını jdownloader a nasıl gircez?

Hocam sorunu tam olarak anlayamadım ama anladığım şekilde anlatayım. Bunların haricinde bir soru sorduysan eğer yani ben yanlış anlamışsam daha anlaşılır şekilde sorarsan yine yardımcı olurum.

1) JDownloader'ı yeni kullanan birisi olarak JDownloader'a kullanıcı adı ve şifresi girilmesini soruyorsan şu şekilde
"Ayarlar" sekmesinden "Takma Birimler & Eklentiler ---> Barındırıcı & Premium ---> Premium" seç daha sonra yukarıda "Premium Hesap Ekle" butonuna tıkla ardından "Barındırıcı:"dan "Hotfile.com"u seçip altına kullanıcı adı ve şifreyi gir. Ekranda girdiğin hesabı görürsün yanındaki kutucuğu seçili değilse seçersin. Eğer kullanıcı adı ve şifre aktif değilse seçimi otomatik olarak kaldırır ve "Sona Erme Tarihi" kısmında "Invalid account" yazar. Aktifse Premium yazar.

Sorduğun soruyu birde şu şekilde anladım.
2) Sitede şu şekilde premium hesaplar var yani cookie kodu "1ff7c66047ac4295016c760c1226817d559723d9b65494e411e42b070b30a6bb" bunları nasıl Jdownloader'a aktarırız diyorsan onu daha bende öğrenemedim :). Fakat onuda "İnternet Download Manager" kullanarak halledebilirsin.(İndirme linklerinin hepsini seçer İDM de kuyruğa eklersin sırayla hepsini indirir). İlk önce mozilladan cookie kodunu girmelisin o da şu şekilde:

COOKIES KULLANIMI
(NOT:Girilen tarayıcıda premium aktif olur. Mesela mozilla'dan cookies kodu girildiğinde intenet explorer'da veya chrome'da aktif değildir sadece mozilla'da aktif olur)

1- Elinizde hangi sitenin Cookie kodu varsa önce o siteye girin.(Öncelikle Hotfile.com'a giriş yapın)
2- Java Script kodunu eksiksiz bir şekilde kopyalayın, tarayıcınızın adres kısmına yapıştırın ve ENTER'a tıklayın.(Hotfile.com sitesindeyken adres çubuğuna alttaki kodu yapıştırın)
3- Gelecek pencereye Cookie kodunu yapıştırın Tamam'a tıklayın.(Yeni bir kutucuk açılır oraya cookie kodunu girin)
4- Bi sonraki uyarıya Tamam deyin ve sayfanın yenilenmesini bekleyin.(Eğer gelen sayfada yani Hotfile.com sayfasında premium yazıyorsa olmuştur. Yazmıyorsa farklı kod girerek tekrar deneyin.)

Java Script kodu:
Kod:
javascript:hf="http://hotfile.com/";if(location.href.indexOf("://hotfile.com")==-1){g=confirm(" Siteye Yönlendiriliyorsunuz | Hotfile.comnn ");if(g)location.href=hf;void(0);}else{c=prompt("Cookie Kodunu Buraya Yapıştırın!n ","");if(c){r=confirm("Tamam mı birader?n ");d=new Date();nd=new Date(d.getFullYear()+1,2,11);void(document.cookie="auth="+c+";domain=.hotfile.com;path=/;"+(r?"expires="+nd:""));location.href=hf}void(0)}

ILICA46' Alıntı:
aethram' Alıntı:
ILICA46' Alıntı:
hocam bunları bir de wuploaddan paylaşabilir misiniz.

Öncelikle wupload sitesi hakkı rahmetine kavuştu (yükleyiciler için) artık kolay kolay kimse wupload.com a yükleme yapmaz bilginiz olsun.

İkinci olarak ben garip bir ttnet kullanıcısıyım :( ttnet ile upload işlemler oldukça yavaş ve bu setinde boyutu oldukça fazla şu yukarıda gördüğünüz dosyaları akşamdan akşama 1 ayda yükledim(1 ayda da .avi ye dönüştürdüm) yani benim için tam anlamıyla bir işkenceydi :) yani artık elimi yükleme işine kolay kolay sürmem.

Sana ve sizlere tavsiyem google dan "hotfile premium" gibi bir arama yaparak (tabi son 24 saati ya da son 1 saati kapsasın) güncel kullanıcı adı ve şifreler bulabilirsiniz ve kolaylıkla indirebilirsiniz.

Benim premium hesap bulduğum siteleri yazayım (eğer site adresi yazmak forumda yasaksa yönetici arkadaş silsin. Reklam yapmak gibi bir niyetim yok. Netten dosya indirmek isteyenlere büyük kolaylık sağlıyacağını düşünüyorum sadece)

http://ref5.net/hotfile-premium-dagitimi-forum25/
http://www.zyzoom.org/vb/showthread.php ... 6&page=154 (arap sitesidir - üyelik gerektirmez)
http://www.trteam.net/hotfile-uploadsta ... im-bolumu/

HOCAM BU SİTE ARAPÇA OLDUĞU İÇİN KULLANMAYORUM NASIL YAPILDIĞINI AÇAIKLABİLİRSENİZ SENİNİRİM.

Hocam siteyi açtıktan sonra biraz aşağı indirdiğinde sol tarafa doğru artarak giden rakamlar görüceksin son rakama tıkla(şuan itibariyle 168) o sayfada hotfile kullanıcı adı ve şifresi yoksa bir önceki yani 167. sayfaya dön o sayfada belki vardır.

Güncel son sayfa şu
http://www.zyzoom.org/vb/showthread.php ... 6&page=168
o sayfada birinin hotfile paylaşmasını bekleyin

Mesela 166. sayfada birisi şu şekilde paylaşmış ama premiumdan bedava dönmüş hesaplar yani işe yaramaz artık. (Size güncel lazım giriş yaptığınızda hotfile.com da yukarıda "bedava" değilde "premium" yazması gerekir.)
"HOTFILE Premium Account
yofelipe:aquiestoy
allpremiumaccount.blogspot.ccom:xpvdaq"

Örnek olarak şunu alalım
yofelipe:aquiestoy
kullanıcıAdı:şifre
iki noktadan önceki kullanıcı adı sonrası şifre.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

ders çalışmanın vakti geldi, PC dünyasının sonu yok ama, sonunu da düşünmüyorum :+1:

hocam şu iki dosyada sıkıntı çıktı :

düzeltebilir misin _

Ekli dosyalar

• ewe.JPG
    ewe.JPG
    48.7 KB · Görüntüleme: 1,454
Internet' Alıntı:

düzeltebilir misin _

Hocam iki bağlantıyı da adres çubuğuna yapıştırdığımda ve JDownloader'a aktardığımda bende sorun çıkmadı istersen bağlantıları JDownloader'dan kaldırıp tekrar ekle.

Internet' Alıntı:

düzeltebilir misin _

Hocam az önce bir film linkinde aynı sorunu ben de yaşadım sorun şuymuş
JDowloader'da alt sağ tarafta "mak. bağlantı" yeri var orası 20'di aynı hatayı alıyordum, 10'a düşürdüm sorun kalmadı sanırım sende de aynı sorun var.

aethram' Alıntı:
jiyan054' Alıntı:
aethram' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:

işte 3. video linki

Hocam sorunu tam olarak anlayamadım ama anladığım şekilde anlatayım. Bunların haricinde bir soru sorduysan eğer yani ben yanlış anlamışsam daha anlaşılır şekilde sorarsan yine yardımcı olurum.

1) JDownloader'ı yeni kullanan birisi olarak JDownloader'a kullanıcı adı ve şifresi girilmesini soruyorsan şu şekilde
"Ayarlar" sekmesinden "Takma Birimler & Eklentiler ---> Barındırıcı & Premium ---> Premium" seç daha sonra yukarıda "Premium Hesap Ekle" butonuna tıkla ardından "Barındırıcı:"dan "Hotfile.com"u seçip altına kullanıcı adı ve şifreyi gir. Ekranda girdiğin hesabı görürsün yanındaki kutucuğu seçili değilse seçersin. Eğer kullanıcı adı ve şifre aktif değilse seçimi otomatik olarak kaldırır ve "Sona Erme Tarihi" kısmında "Invalid account" yazar. Aktifse Premium yazar.
çok teşekkürler hocam, ben 2. sini sormuştum size anlatım için teşekkürler.

Sorduğun soruyu birde şu şekilde anladım.
2) Sitede şu şekilde premium hesaplar var yani cookie kodu "1ff7c66047ac4295016c760c1226817d559723d9b65494e411e42b070b30a6bb" bunları nasıl Jdownloader'a aktarırız diyorsan onu daha bende öğrenemedim :). Fakat onuda "İnternet Download Manager" kullanarak halledebilirsin.(İndirme linklerinin hepsini seçer İDM de kuyruğa eklersin sırayla hepsini indirir). İlk önce mozilladan cookie kodunu girmelisin o da şu şekilde:

COOKIES KULLANIMI
(NOT:Girilen tarayıcıda premium aktif olur. Mesela mozilla'dan cookies kodu girildiğinde intenet explorer'da veya chrome'da aktif değildir sadece mozilla'da aktif olur)

1- Elinizde hangi sitenin Cookie kodu varsa önce o siteye girin.(Öncelikle Hotfile.com'a giriş yapın)
2- Java Script kodunu eksiksiz bir şekilde kopyalayın, tarayıcınızın adres kısmına yapıştırın ve ENTER'a tıklayın.(Hotfile.com sitesindeyken adres çubuğuna alttaki kodu yapıştırın)
3- Gelecek pencereye Cookie kodunu yapıştırın Tamam'a tıklayın.(Yeni bir kutucuk açılır oraya cookie kodunu girin)
4- Bi sonraki uyarıya Tamam deyin ve sayfanın yenilenmesini bekleyin.(Eğer gelen sayfada yani Hotfile.com sayfasında premium yazıyorsa olmuştur. Yazmıyorsa farklı kod girerek tekrar deneyin.)

Java Script kodu:
Kod:
javascript:hf="http://hotfile.com/";if(location.href.indexOf("://hotfile.com")==-1){g=confirm(" Siteye Yönlendiriliyorsunuz | Hotfile.comnn ");if(g)location.href=hf;void(0);}else{c=prompt("Cookie Kodunu Buraya Yapıştırın!n ","");if(c){r=confirm("Tamam mı birader?n ");d=new Date();nd=new Date(d.getFullYear()+1,2,11);void(document.cookie="auth="+c+";domain=.hotfile.com;path=/;"+(r?"expires="+nd:""));location.href=hf}void(0)}

Arkadaşlar dünden beri uğraşıyorum ama çalışan bir hotfile hesap bulamadım. Nasıl bulabilirim, nerden bulabilirim?

boteakif' Alıntı:
Arkadaşlar dünden beri uğraşıyorum ama çalışan bir hotfile hesap bulamadım. Nasıl bulabilirim, nerden bulabilirim?
Diğer verdiğim sitelere bak orlarda bulabilme ihtimalin daha fazla fakat üyle olman gerekiyor.

atacan2' Alıntı:
Bu eğitim setini bende mevcut ama exe halinde dosyalar avi formatına nasıl çeviririm

:) Sana tavsiyem hiç girişme pişman olursun 110'a yakın video var her birini çevirmek 25 ila 30 dakika sürüyor. İstersen dene "BB FlashBack Pro" ile yapılıyor. İlk videoyu çevirdikten sonra uğraşmaya değmez dersin.

Hocam daha önce teşekkür etmiştim.
Ancak dersleri izledikçe emeği geçenlere dua ettiğimi bilmenizi istedim.
Allah Emeği geçenlerden ebediyen Razı olsun.

:) Aynen katılıyorum. Dersi anlatan hoca iyi iş çıkarmış ve kayıt etmekle de bizlere çok faydası oldu ve oluyor. Emek tamamen dersi anlatan hocanın ben sadece vakitten tasarruf için videoları dönüştürdüm. Yani dualarınızı dersi anlatan hocaya yöneltirseniz çok daha iyi olacağına inanıyorum...

Hocam emeğine sağlık. Çok güzel bir paylaşım. Daha indirip içeriğe bakmadım ama güzel konu ve çok emek isteyen bi iş

Geri