asp cdonts

Kodla Büyü

kemalkarademir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar iş başvuru formu indirdim siteme uyguladım. Normalde başvuruları benim mail adresime göndermesi gerekiyor ama çalışmadı.

indirdiğim yerde aşağıdaki uyarı yazıyor. Tam olarak anlamadım

"""Uygulamanın çalışabilmesi için sunucunuzdan CDONTS e-posta bileşeninin yüklü olması gerekmektedir. """

bu bileşenleri benmi yükleyeceğim, alan aldığım yerdemi olmasımı gerekiyor. Alan adını türkticaret.net den aldım.

hocam cdont bir bileşen. ve bu bileşen eğer hostunuzda yüklüyse çalışması lazım. eğer yüklü değilse yüklenmesi lazım. eğer türkticarettenhosting aldıysanız onların serverlarında mutlaka yüklü olması lazım. eger hata veriyorsa bence kodlarınızı tekrar gözden geçirin hata yoksa türkticaretle irtibata geçin ;)

sunucunuzda yüklü olan bileşenleri görüntülemek için aşağıdaki dosyayı sunucuda çalıştırın

Ekli dosyalar

• sunucutest.rar
    1.1 KB · Görüntüleme: 30
hocam kısacası turkticaret.net yüklemeli siz değil... şu an yüklümü değilmi öğrenmek için üstteki dosyayı sitenize gönderin ve adını yazarak çalıştırın bakalım çıkan listede sizin CDONTS e-posta bileşeni varmı

Aldığın yer CDONTS maili desteklemiyor. Desteklemesi için de bişey yapamazsın. En iyisi kullandığın scripti değiştir.
Jmail, aspmail, cdo, smtp mailserver bileşenleriyle yapılmış bir script kullan.
Bunun en iyi yolu www.aspindir.com adresine bir bakmandır.

Geri