Askerliğinizi nerede yaptınız?

Kodla Büyü
vay be askerliği öğretmen olarak yapacaksak %80 doğuda %70 de sıkıntılı bi bölgesinde olacağız yani öylemi? ben ağustosta gitmekten vazgeçtim arkadaş bu aralıkta giderim paşalar gibi 5 ay yapar alırım teskeremi..

blankkeyframe' Alıntı:
vay be askerliği öğretmen olarak yapacaksak %80 doğuda %70 de sıkıntılı bi bölgesinde olacağız yani öylemi? ben ağustosta gitmekten vazgeçtim arkadaş bu aralıkta giderim paşalar gibi 5 ay yapar alırım teskeremi..

Hocam yine de Ağustosta gidip asker öğretmenlik şansını sonuna kadar kullanın. Ben asker öğretmen olarak gidilebilecek en iyi yerlerden olan Gaziantep'te yaptım.
Burdur'da sadece 18 gün geçirdiğim temel eğitim süresince sivilliğin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anladım.

317 KD Narlıdere İstihkam Çavuş Eğitim Taburu
2.Çavuş Eğitim Taburu - Revir Çavuşu
1.Çavuş Eğitim Taburu - Eğitim Çavuşu

Artvin--Hopa Metem de yedek subay öğretmen olarak yaptım. okul deniz kenarı, ormanın içiydi. Bi daha git deseler tekrar giderim. :) İl dışı isteyen bilşimcilere duyurulur.

istanbul tuzla piyade okulu dönemin okul komutanı mustafa korkut özarslan.. şimdi ergenekondan hapisanede ...

kısa dönem (poşet :puhaha)

istanbul tuzla piyade okulu dönemin okul komutanı mustafa korkut özarslan.. şimdi ergenekondan hapisanede ...

kısa dönem (poşet, galoş)
:puhaha:

2007 Bayburt Aydıntepe - Asker Öğretmen Hayatımda hep bambaşka bir yeri olacak ilçedeki insanların sıcaklığı kışın yağan karı eritiyordu.

1999 Hakkari Yüksekova....1hafta van öğretmenevinde konvoy bekleme ...2 hafta özel birlikler.... ardından Yüksekova YİBO

2008/2009 hakkari şemdinli günyazı köyü tekeli mezrası ilk öğretim okulu:)
bu kadar uzun yazıyı görünce çok moralim bozulmustu oku oku bitmiyor:)

asker öğretmen Adıyaman Çelikhan Fatih i.ö.o. kadromun olduğu okulda yaptım güzel oldu sene sonunda da af geldi baya sorun olmuştu askerde olanlar tayin isteyebilimi felan diye ama sonra isteyebildik ve kurtuldum vay be 1 sene bekleseydim demekki biyere gidemicektim

307 KSD Afyonkarahisar - İhsaniye - Gazlıgöl - Santral Çavuşu - İyi Günler Gazlıgöl Jandarma !

341.Dönem Asker Öğretmen Ş.Urfa/Siverek gayet güzeldi oldukça memnun kaldım

Ankara/İl Jandarma Komutanlığı. Ordan da Elmadağ İlçe J.K. 337/KD Jandarma Er...

Geri