asker öğretmen yolluk

Kodla Büyü
Ağrı işlemleri yaptı fakat para henüz hesaba yatmadı. Ayrıca 960 TL olduğu söylendi. Bu hafta içinde yatacağı söylendi.

Evet hocam. Merkezde. Zaten kadromun olduğu okul gelmişti. Okulumuzun mutemeti ilgilendi herşeyiyle ve bu haftadan için yatacağını söylemişti.

tamam hocam saol taşlıçaydaydım ben, kadrom başka yerde arayıp sormadım terhis işlemlerini hallettikten sonra bu hafta yatar diye..

arkadaşlar yolluk değil yedek subay tazminatı bugün hesaplandı 964,19 tl maliyeyeb gönderildi.yaklaşık 4-5 gün içinde hesaba yatar dendi.

Vay arkadaş ne sağlam paraymış yahu. Ben 750 yatar sanıyordum, maşallah maşallah. Gelsin paralar :D

Yollukta bile 860 ve 964 gibi hiç alakasız 2 ayrı rakam var, bakalım bize ne düşecek :sleep: Maaşları birbirini tutan asker öğretmen görmedik ki yolluğu aynı olsun :D

leventgenc' Alıntı:
zaphere' Alıntı:
ağrı da tazminatı yatan var mı arkadaşlar??
Ağrı/Eleşkirt var hocam bana dün yattı. ama arkadaşların dediği gibi 860 ya da 960 değil 745 TL yattı.
745 de neymiş yahu. Kimisi 960 alıyor kimisi 745 :sleep: Neyseki bir türlü anlayamadığımız bu algoritmadan aldığımız son para bu. Artık normal maaşımıza, ek dersimize döndük şükür.

Geri