Asker Öğretmenlere Promosyon Ödemesi

Kodla Büyü

Susamuru

Site Gezgini
Arkadaşlar banka değişikliğinden dolayı ilimdeki (Şırnak) çalışan görevlilere promosyon verildi, fakat asker öğretmen olduğumdan dolayı bana verilmedi (kadrom Ankara'da) fakat kadrosu burada bulunan asker öğretmenler promosyonu aldı, sizlerde de bu şekilde bir sorun oldu mu? İl belirterek yardımcı olabilir misiniz? Çünkü promosyonu talep eden bir dilekçeyi MEM e sundum, red cevabından sonra mahkemeye vermeyi düşünüyorum...

hocam versende sonuçsuz çünkü senin kadron ankarada sen orada geçiçi personelsin banka seni hesaba katarak bir anlaşma yapmıyor mem le o yüzden alamaman normal

Arkadaşım ben geçen sene ağrıda asker öğretmendim.
Ben promosyon almıştım. Ama şöyle bir şey var. Örneğin banka 3 yıllığına anlaşma imzalıyor ve toplamda 900 tl veriyor. Sen 1 yıl oradan maaş alacaksan sana 300 tl veriyor.
Ben promosyonumu bu şekilde orana bölünerek almıştım. Yaklaşık 3'te 1'i oluyor.

Peki hocam, Ankara'da promosyon anlaşması olsa, alabilir miyim? bence alamam sebebi fiili olarak görev yapmamam, fakat ben burada fiili olarak görev yapıyorum, nasıl oluyor ki komisyonda bulunan 7 kişinin kararıyla ben hakkımı alamıyorum, ben bu durumun kadronun bulunduğu yerle alakalı olabileceğini düşünmüyorum çünkü sonuçta ben maaşımı yeni bankadan alıyorum ve bankanın maaşım üzerinden olan karına da ortak olmam lazım diye düşünüyorum...

Geri