Asker Öğretmen Çıkmasını İsteyenler

Kodla Büyü
Merhoom' Alıntı:
bilal47' Alıntı:
arkadaşlar yukarıda önemli bir soru sorulmuş bilenler cevaplarsa seviniriz.Sadece bazı branşçıların çağrılması onlar için asker öğretmenlik için avantaj mı dezavantaj mı?Nasıl yorumlanabilir?
Farketteyseniz sadece lise branşları mülakata alınmıştır, çünkü askeri liselerde görev vermek için adam seçiyorlar, bana bilişimciye ihtiyacımız var bizimle kalmak istemez misin diye sormuşlardı, sanırım bu sözleşmeli subaylık filan olayı olsa gerek. Son tahlilde askeriye işte mantık aranmaz.

Size ne çıktı sorulduktan sonra?

dnzli_87' Alıntı:
Merhoom' Alıntı:
bilal47' Alıntı:
arkadaşlar yukarıda önemli bir soru sorulmuş bilenler cevaplarsa seviniriz.Sadece bazı branşçıların çağrılması onlar için asker öğretmenlik için avantaj mı dezavantaj mı?Nasıl yorumlanabilir?
Farketteyseniz sadece lise branşları mülakata alınmıştır, çünkü askeri liselerde görev vermek için adam seçiyorlar, bana bilişimciye ihtiyacımız var bizimle kalmak istemez misin diye sormuşlardı, sanırım bu sözleşmeli subaylık filan olayı olsa gerek. Son tahlilde askeriye işte mantık aranmaz.

Size ne çıktı sorulduktan sonra?

Sağlık sorunu filan geveledim istemediğimi söyledim. 2010 yılında kendi okulumda öğretmen asker olarak yaptım.

Arkadaşlar bende dün sınava,mülakata girdim.Mülakata girdikten sonra komutanlar cevap kağıdındaki sağ altta diğer 2 diye bir seçenek vardı onu işaretlediler.Başka arkadaşların kine baktım bazısına işaretlemişler,bazısına işaretlememişler.Bu ne demek oluyor acaba?

habbe' Alıntı:
aliu_71' Alıntı:
bilgisayarbilisim60' Alıntı:
ARKADAŞ GÜZEL SALLAMIŞ AMA ALAKASI BİLE YOK.. BEN DE ARKADAŞIN SOYLEDIKLERINE BENZER SEYLER DUYMUS GECE 12 DE GİDİP SABAHLAMISTIM.. SONUÇ: KISA DONEM

USTELIK BENDEN ONCEKILER VE SONRAKILER KESINLIKLE BILISIMCI FELAN DEGILDI.

BU ISLER SANS DA DEGIL ARKADASLAR.. TURKIYEDE HERSEY PARSELLENMIS DURUMDA HABERINIZ OLSUN. MEB'DE DAYINIZ VARSA ISTERSENIZ 3. GUN GIDIN SINAVA, KESIN ASKER OGRETMEN OLURSUNUZ HABERINIZ OLSUN..
LISTELER MEB'DEN GONDERILIYOR.. ASKERIYE SADECE SAKAT GORDUGU ISTISNALARI BILDIRIYOR.

sallama kelimesi yakışmamış.Yardımcı olma amaçlı bildiğim şeyleri paylaştım.

gece 12 de sıraya girmen önemli değil diyorum.

ilk sıralarda yer alınırsa çıkma ihtimali yüksek olur diyorum

ben de biliyorum rasgele seçildiğini

Zaten arkadaşta bilişim etiği olsa büyük harflerle yazmazdı.
:alkis: :alkis: :alkis:

ben yarın çorluda gireceğim çorluda giren arkadaş varsa ne yaptılar acaba

birde 8 de orada olun diyorlar biraz geç gitsek lur mu?

dün diyarbakırda sınava girdim..hayatımdaki en rezil gündü..önceden pek umursamıyordum ama dün o askeri bölüğü görünce şimdi sadece dua ediyorum ki asker öğretmen çıksın..inşallah asker öğretmenlik çıkar

:+1:
empatichuman' Alıntı:
dün diyarbakırda sınava girdim..hayatımdaki en rezil gündü..önceden pek umursamıyordum ama dün o askeri bölüğü görünce şimdi sadece dua ediyorum ki asker öğretmen çıksın..inşallah asker öğretmenlik çıkar

Geri