Asc Timetable da farklı iki dersin aynı anda başlaması?

Kodla Büyü

daimon45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, çözümü bir türlü bulmadım. Kaynaştırma öğrencilerimiz için destek dersine giren öğretmenimiz, her sınıf için öğrencisini belli derste iken alacak. Örneğin destek dersine girecek öğretmenim 5A sınıfındaki öğrenci veya öğrencilerini sadece 5A'nın Türkçe dersleri olduğunda alacak. Böyle olması içinde bu öğretmenimin de boş saatlerinin veya destek adı altındaki dersinin 5A sınıfının Türkçe dersleriyle aynı anda olması gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Planlama İlişkileri> GElişmiş > 37) Seçilen sınıf veya öğretmenlerin dersleri aynı saatte başlamalıdır (#14).
Bu maddeyi seçtikten sonra alt kısımdaki sol ve sağ kısma aynı anda olmasını istediğiniz dersleri yazın. Bu durum çok önemli ise en alttaki önem kısmını sıkı (%100) yapın.

Sınıfı 2 gruba ayırın. Ders eklerken menuden sınıfın tümü yerine grub seçin. 1. Grub sınıfı , 2. Grub ise öğrenciyi temsil edecek. Böylece hiç sıkıntı yaşamazsınız.

Sınıfı 2 gruba ayırın. Ders eklerken menuden sınıfın tümü yerine grub seçin. 1. Grub sınıfı , 2. Grub ise öğrenciyi temsil edecek. Böylece hiç sıkıntı yaşamazsınız.
Hocam bu dediğinizi yapmaya çalıştım ama olmadı veya beceremedim. Teşekkürler.

Planlama İlişkileri> GElişmiş > 37) Seçilen sınıf veya öğretmenlerin dersleri aynı saatte başlamalıdır (#14).
Bu maddeyi seçtikten sonra alt kısımdaki sol ve sağ kısma aynı anda olmasını istediğiniz dersleri yazın. Bu durum çok önemli ise en alttaki önem kısmını sıkı (%100) yapın.
Hocam buna benzer bir şey arıyordum. Bende ki Türkçe tercümesinde burasını "aynı saatte olmaz" diye tercüme etmişler. Sizden görünce İngilizcesini açtım ve yanlış tercüme olduğunu gördüm. Şimdi bunu deneyeceğim. Teşekkürler.

Web sitesinden son sürümünü indirin. Hata yok son sürümde. Ayrıca bulut tabanlı programlama sayesinde birkaç saatte yaptığı işi birkaç dakikada yapıyor. Lisanslı olmalı tabi.

Geri