AS3 te Ses kontrolüü

Kodla Büyü

fattuana

Site Gezgini
Mesajlar
51
Arkadaşlar çalışmamda lokomatifi cuf cuf sesi eklemem gerekiyor. bulduğum ses iki kere cuf cuftan oluşuyor. ekran gelir gelmez cuf cuf sesinin başlamasını ve tekrarlı olarak ekranı kapatana kadar sesin devam etmesini istiyorum. sahneye ekliyrum. durdur diye bişeyde yazmıyorum ama bi kere cufcufluyo ve susuyoo
Lütfen acil yardımmmmmmmmmmm..........
 
var snd:Sound = new Sound(new URLRequest("cufcuf.mp3"));
snd.play(1000, 3);

1000------süre
3 tekrar sayısı
 
ben bu sesi başka bir çalışmanın kütüphanesinden aldım kendi çalışmamın kütüphanesine kopyaladım. Urlrequestle bulunduğu klasörden çağrışıyor galiba ama ben bu sesi dışa aktarmıyorummm. o konudada yardımcı olabilirmisin. farklı bir tren seside bulamadım.
 
teşekkür ederim başka bi yerden video bulddum. sesi ayırdım sonrada sesi ekledim. komutlar için sağolun. ama hemen bi soru daha sorayım. şimdi benim çalışmamın boyutu 550-400. fakat ekranı kapla butonuna basınca ne var ne yok büyüyo ve herşey ortaya çıkıyo. ben bu boyutta kalmasını nasıl sağlarım.
 
Urlrequestle bulunduğu klasörden çağrışıyor galiba ama ben bu sesi dışa aktarmıyorummm. o konudada yardımcı olabilirmisin. farklı bir tren seside bulamadım.
hmp.gif
 
Geri
Üst