Artık Bende ARABALANDIM.

Kodla Büyü

craxx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Cuma Günü aldım.

LPG li
Hidrolik Direksiyon.

Alamayanlar için DARISI başınıza

Ekli dosyalar

• ARABAM~1.JPG
    ARABAM~1.JPG
    145.1 KB · Görüntüleme: 559
Hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

hocam arabaya baktırdın mı sorunlu gibi geldi bana sanki. yanıklar çizikler felan...

hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullan.
arabayı kaça aldın hocam.. biraz yorgun duruyor

hayırlı olsun hocam
sende Denizlilisin haaaa öğrendik
millet ne derse desin(yok pahalı yok ii deil yok surası deişmiş) alınmıs alınmısdır için raht olsun yeter

Araba 1997 LPG li ama Aladığım arkadaş 140-150 yakar dedi.

Araçta güneş yanığı var yorgun görünüyor mu anlamadığım için arabayı gösterdim.

İyi dediler aldım.

araba düz hesap 140.000 km ve 8500 e aldık.

Hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkürler.

Diğer arkadaşlarda fikirlerini söylemişler onlarada teşekkürler.

Arabasızlık sıkıntı olduğundan fazlada para vermek istemediğimden birde yeni öğreniyoruz

malum kaza bela olabileceğini düşündüğümden buna karar kıldık.

İnşallah hakkımızda hayırlısı.

Olamayanlara biran önce İyi bir araba nasip etsin Yüce Mevlam.

ezilenboteci' Alıntı:
hayırlı olsun hocam
sende Denizlilisin haaaa öğrendik
millet ne derse desin(yok pahalı yok ii deil yok surası deişmiş) alınmıs alınmısdır için raht olsun yeter

Acıpayamda oturuyorum.

Ben Aslen Fethiyeliyim

hayırlısı hocam.kasa cok saglam gorunmesede yeni baslıyorum demisin herhalde ilk araban oldu bence dogru tercih yapmisin bu aracta uzmanlasırsın

hayırlı olsun hocam. ALLAH kaza bela vermesin inşallah. ben de ehliyetı daha yenı alıyorum. artık iyice arabalara heveslenmeye başladım bilmiyorum artıkk :) :) :) :)

çok pahalı almışsın hocam 5 binden fazla verilmezdi bu arabaya 9 bine garaj megani bulurdun aynı yaşta

abartmayin 5 bine toros bulamazsiniz :)

Allah kaza bela vermesin hocam... ederi bence 8-9 bin..sizde öyle almışsınız zaten..

Hocam Allah kazasız belasız sürmeyi naip etsin inşallah hocam.

Hocam söz meclisten dışarı yeni araba alacak herkes ben daha acemiyim veya üstümdeki tutuluğu şöyle düşük bir model araba alıp öyle atayıım öyle öğreneyim sürmeyi der ama hiç düşünmez araba kullanamayı öğrenmeyi düşündüğünüz bu araba sizin için son derece güvenli olmalı zira yapacağınız kaza hem malınıza hemde canınıza neden olabilir. Sevgili hocam yanlış anlaşılmasın sözlerim size değil ama galiba hepimizde bu düşünce hakim bende araba alsam alabileceğim en ucuzuna ve en güzeline bakarım yani LPG var mı km az mı jantlar çelik mi ama en doğrusu n cup dayanıkılılık testlerien bakıp öyle araç seçmek saygılarımla..

http://www.euroncap.com

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermeden binmek nasip etsin.
Aman emniyet kemerinizi takmadan yola çıkmayın, hıza dikkat tekrar hayırlı olsun

Geri