arkadaslar acil yarım beklıyorum...

Kodla Büyü

tezcan02

Site Gezgini
arkadaslar yaptıgım web sıtesınde son gunlerde resimdeki uyarıyı alıyorum chrome, eplorer, opera, flash player yenıden kaldırdım yukledım. sorun degişmedi. yardımlarınızı acıl beklıyorum..

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    38.6 KB · Görüntüleme: 668
sanmıyorum cunku sayfam yaklasık 6 aydır yayında son 3 gundur bu hatayı verıyor anlayamadım bı turlu

Hata veren kısımdaki .js dosyaların içindeki allowscriptaccess değerlerini "always" yerine "never" olarak hepsini değiştir. Bi de adobe flash player ın global güvenlik ayarlarını değiştirebilirsin.

kardes ılgıne tesekkurler yalnız dedıklerını yaptım yıne olmadı.. baska bı sorumda su olacak ben bu sekılde yayınlasam sayfayı sıteye baska bılgısayrlardan gırıste yıne bu hatayı verır mı ? yardımcı olursan sevınırım

tezcan02' Alıntı:
kardes ılgıne tesekkurler yalnız dedıklerını yaptım yıne olmadı.. baska bı sorumda su olacak ben bu sekılde yayınlasam sayfayı sıteye baska bılgısayrlardan gırıste yıne bu hatayı verır mı ? yardımcı olursan sevınırım

dosyanı gönder kendi bilgisayarımda bakayım. yada yayınla hata olup olmayacağını görelim sakıncası yoksa

Geri