arkadaslar acil arabami satiyorum 2012 linea hatasiz

Kodla Büyü
şehir dışı 22 şehir içi 27 kuruş mazot 3.80 olsa linea 14 km de 1 litre mazot yakar ya hesaplamada büyük bir sıkıntı var yada bu model araçlar çok yakıyor.
çünkü clio fiesta ve astra kullanan biri olarak( 1.4 motor) benzinde uzun yolda 16 km de 1 litre benzin tüketimi var.

iyi satışlar.arabanızın daha doğrusu bu model bir aracın yakıtıyla ilgili verdiğiniz bilgi çok şaşırttı beni.yorumum sadece bu kısma.

hocam 90 la giderseniz 18 kurus ta yakıyor.ben yazın Çeşmeye giderken 120 -130 hız trendinde klima acıkken ve 500 litre bagaj hacmi full doluyken yaptığım ölçümdür. sizin hızınızı bilemem ama bagaj hacminiz muhtemelen linea nın 3 te biri kadardır.şehir içi de kışın bursa trafiğnde klima açıkken yapılan ölçümdür.2012 model olupta disel bir araba bu segmennte daha iyi yakanı yok diye biliyorum hocam.(yaptığım ölçümler disel 4.40 ikendi.şimdi bu ölçümler muhtemelen sehir dışı 18 kuruş şehir içi 23 kuruş olmuştur.)disel bu arada 3.46 falan..

Şükrü Hocam araban temiz,ama en pahalı 3. araba.fiyatını biraz düşür hemen satarsın.Millete para yok.Bol müşteriler.

sukru70' Alıntı:
hocam 90 la giderseniz 18 kurus ta yakıyor.ben yazın Çeşmeye giderken 120 -130 hız trendinde klima acıkken ve 500 litre bagaj hacmi full doluyken yaptığım ölçümdür. sizin hızınızı bilemem ama bagaj hacminiz muhtemelen linea nın 3 te biri kadardır.şehir içi de kışın bursa trafiğnde klima açıkken yapılan ölçümdür.2012 model olupta disel bir araba bu segmennte daha iyi yakanı yok diye biliyorum hocam.(yaptığım ölçümler disel 4.40 ikendi.şimdi bu ölçümler muhtemelen sehir dışı 18 kuruş şehir içi 23 kuruş olmuştur.)disel bu arada 3.46 falan..
o şartlarda tamamocam haklısın.ben doğunun ilçesindeyim burada akaryakıt haşırt :(

hocam vereceğim fiyat seni tatmin etmez. Ama istersen söyleyeyim 30 a ver gelip alayım arabanı :+1:

Hocam galerici bile vadeli 34.500 verdi ve araba 35000 gordu bende ciddi bi rakam telafuz edeceksin sanmıştım

Hocam 35' e bir dakika bekleme. Kaça satacaksın ki zaten ? Galerici 34.500 verecek alım-satım adama 35 ' e gelecek. Kaça satacak hocam bu aracı ? Zaten aracın verilen ilanların içinde neredeyse en yüksek fiyatlısı. Şu an yanımda bir galerici arkadaş var. Galericinin vereceği 28-29 en fazla o araca.

Hemşerim şükrü merhaba.
5 ay kadar bende kullanmıştım linea. Genel kanı şirket arabası olduğu için binicilerin pek değer verilmediği bir arabadır. Muhtemelen sende bu fiyatlara almışsındır.
Sahibinden deki ilanlar için ortalama 1000-2000 aşağısına gider genellikle. Pazarlık payı yani. İnşallah istediğin fiyata gider ama 35 Süper fiyat.
Hayırlı olsun şimdiden.

Saol samil hocam.35 guzel rakam ama belli miktarini vadeye birakiyorlar.pesin fiyat 35 bencede iyi.

Hocam arac daha sifir gibi ve dolusu.adamlar gordukleri icin verdiler bu fiyatlari.araci gorup piyasayi bilmek lazim . benzin lisi bile senin galerici arkadasinin verdigi fiyat tan fazla ediyor

Takas ve vadede biraz fazla fiyat verilebilir. Hatta sıfır araba alırsan servisler daha da yüksek fiyat verebilirler.
Vade işi sıkıntılı sonlanabilir. Dikkatli olmak lazım.

Geri