arkadaşlar program indirme %99 da kalıyor!!!

Kodla Büyü

Ahber

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
okulda bir bilgisayarda program indirmede sıkıntı var hocalarım. Antivirüs de kuramıyorum. Virüsden olduğu düşünüyorum araştırmalarım sonucu ama çözümünü bulamadım. Güvenli kipte açılmıyor mavi ekrana düşüyor. Bu durumla karşılaşan arkadaşlar bir el atsa bu konuya.

Geçen müdürün bilgisayarında benim de başıma geldi. Bilgisayarda virüs varmış, bu virüs sebep oluyordu. Kaspersky Rescue Disk 10 programı ile taratıp sorunu halletmiştim.

tşk ederim hocam ben cd ye alırım yarın denerim umarım hallederim hayır öğretmen farkında değil ama benim kafama takıldı ve çözülmesi gerek yarın birgün yeniden karşımıza çıkar.

hocam bende sorun çözüldü, formattan hemen sonra virüs programı kurdum ve buna göre yedeklerimi kurdum. devamlı tarama yaptım, sorun kalmadı.

hocam bende sorun çözüldü, formattan hemen sonra virüs programı kurdum ve buna göre yedeklerimi kurdum. devamlı tarama yaptım, sorun kalmadı.

1*anti malware bytes ile sistemi tarat.
2*sistemde antivirüs kurulu değilse Spyware Doctor kurup tarat.
3*mavi ekran iiçin WhoCrashed uygulaması ile sorunun hangi sürücüden kaynakladığını bulup uygun sürücüyü yükle

Geri