Arkadaşlar bu kurs işinden çok para kazanıyolar!!!

Kodla Büyü
vikvik' Alıntı:
yazın burda kurs açtırmıyorlar eylülü bekle diyorlar türk eğitim sen bütün derslerin açabileceği konusunda destekledi hatta ildeki şube müdürüne yazı göndertti ilden sağolsun (yazıyıda dysden gönderdiler ve internet ortamında okullara gönderilmedi aman öğretmenler duymasın her dersten açıldığını sadece teog kursları diye algı yarattılar)eğitim birsenliyim bizim başkan aynen şöyle dedi -"hocam yazın açılmıyor ama eylülde görmezden gelinecekmiş" bak bak :!: iyiymiş bende bugün istifa ettim.görmezden gelmek ne demek arkadaşım biz öğretmen değil miyiz emek vermiyormuyuz hakkımız değil mi öğrenci bulduysak verimli oluyorsak sonuna kadar niye açmayalım.ilçedeki şube müdürüne açabileceğimize dair yeni yazıyı gösterdik adamın cevabını aynen aktarıyorum ben gördüm o yazıyı açılabiliyor ama bence açılmamalı o göstermelik yazı! resmi yazı işlerine gelmeyince göstermelik resmi yazı oldu.bimere yazdım keyfi uygulamalar dogrumudur diye birazda onlar düşünsün
arkadaşlar kendi yorumumu tekrar okuyun bu boşvermişliği karamsarlığı bırakıp sendikaya başvurun dava açsınlar puan ve ücret ayrımcılığı için ve bimere yazın hiçbişey yapmayıp olmuyor açamıyorum demeyin bir anlamı yok okulun angarya işleri olunca ilk akla gelen biziz yetiştirme açmaya kalkınca aa orda dur sen açamazsını kabul etmeyecegiz

Dava açılınca ne olacakKİ?
İdare mahkemesi vicdana göre değil, yasalara göre karar verir.Yasa açık seçik belli.
Anayasa mahkemesinde eşitlik ilkesine aykırılık diye dava açmak gerek.

GRİNGO' Alıntı:
Dava açılınca ne olacakKİ?
İdare mahkemesi vicdana göre değil, yasalara göre karar verir.Yasa açık seçik belli.
Anayasa mahkemesinde eşitlik ilkesine aykırılık diye dava açmak gerek.
resmi yazıda tüm müfredattaki derslerden açılır yazıyor hocam biz bunu uygulatmakta sıkıntı yaşıyoruz

Bu iş gerçekten bazı branşları dışlatıyor. Angaryanın hepsini biz yapıyoruz paranın hepsini başkaları alıyor. :(

Bu sene benim okulumda gördüğüm tek bişey vardı. TEOG başarısı! Bunun için de teogs'da sorusu olan branşlara yöneldi müdürler. Diğer branşlar sadece kuru kalabalık. Adamlar teog başarısının peşinde, okul teogda başarılı olsun ki müdür de üstlerine bakın benim okulum başarılı artık bana bi sakal atarsınız diyebilsin. Kuşçuluk ve yavşaklık üzerine bi sistem.

erdcannet' Alıntı:
Hocam açabileceğiniz sınıf sayısı fazla ise olabilir. Normalde 30 saat h.içi derse giriyorsanız zaten max 10 saat alabilirsiniz . 10 saat alabilmeniz için de 5 sınıf açılmalı ya da 2-3 sınıfa 4'er ve 2'şer saatten kurs açmanız gerekecek. Nufus kalabalık ise olur hocam. Hatta yazın tatile gitmeyenler yazın dahi kurs açabiliyormuş, müdür sağolsun bu tarz konularda öğretmenin yanında oluyorsa işler daha kolay ilerliyor.
yetiştirme kursları haftalık maksimum 40 saate dahil değil

Bizim Müdür yardımcısı 2050 TL ekders aldı geçen ay.. :eek:
Allah daha çok versin ama biraz haksızlık gibi görünüyor..

Geri