Arkadaşlar Önemli!!

Kodla Büyü

ahmetconkara

Aktif Üye
Arkadaşlar okulda BT Rehber Öğretmeniyim. Ayrıca 10 saat destekleme kursu veriyorum. En son destekleme kursları içinde planlama adı altında 1 saat ek ders ücreti verilmeye başlandı. Bu durumda ben planlamadan faydalanabilirmiyim. Bu konuda bilgisi olan varmı, bir de telafi eğitimlerinde ücret olarak kaç saat girdiysek onu mu alırız veya 4 3 4 3 4 durumuna göre mi alırız? Umarım meramımı anlatabilmişimdir. Cevaplarınız bekliyorum.

ya evet çok önemliymiş. Böyle başlıklarla insanları meşgul etmezseniz belki daha iyi niyetli yaklaşımlar bulabilirsiniz. Sizin "önemli!" 1 saat ek dersiniz herkes için aynı derecede önemli olmayabilir örneğin!

elma' Alıntı:
ya evet çok önemliymiş. Böyle başlıklarla insanları meşgul etmezseniz belki daha iyi niyetli yaklaşımlar bulabilirsiniz. Sizin "önemli!" 1 saat ek dersiniz herkes için aynı derecede önemli olmayabilir örneğin!
:+1: :puhaha:

elma' Alıntı:

adam hakli beyler dagilin :++: :++:

Geri